7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

.Nowoczesna Agnieszka Wach

Wiadomości.Nowoczesna Agnieszka Wach

Księgowa z zawodu, olsztynianka z urodzenia. Tu żyje, tu pracuje, prowadząc własne przedsiębiorstwo. Teraz chce wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby walczyć o zmianę dla mieszkańców naszego regionu. Agnieszka Wach – kandydatka Nowoczesnej do Sejm RP.

reklama

Agnieszka Wach od urodzenia związana jest ze swoim rodzinnym miastem. W Olsztynie dorastała, chodziła do szkoły, tu także zdobyła wykształcenie wyższe – jest absolwentką studiów licencjackich w Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego oraz studiów magisterskich na wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Już w czasie studiów Agnieszka Wach zdobywała pierwsze szlify zawodowe – pracowała wtedy jako referent księgowy na uczelni. W jej CV znajdziemy również m.in. pracę na stanowisku menedżer w jednym z olsztyńskich klubów oraz księgowej w prywatnej firmie produkcyjnej. Cenne doświadczenia zdobyte w pracy pozwoliły w końcu na zawodową samodzielność – pani Agnieszka jest od tego roku właścicielką prężnie działającego biura rachunkowego, które obsługuje już ponad 50 firm.

reklama

Własny biznes nie zaspokaja jednak w pełni jej ambicji. Jako świadoma mieszkanka swojego regionu i aktywna bizneswoman wie, z jakimi problemami muszą się na co dzień borykać mieszkańcy Warmii i Mazur, szczególnie ci, którzy decydowali się otworzyć własną działalność gospodarczą. I zamierza tę wiedzę dobrze wykorzystać.

Jestem za wprowadzeniem korzystnych zmian w prawie podatkowym – przekonuje Agnieszka Wach, kandydatka Nowoczesnej ubiegająca się w nadchodzących wyborach o mandat posła. – Jako księgowa wiem, jak trudno odnaleźć się w obecnych przepisach i niuansach prawnych oraz podatkowych. Dlatego planujemy wprowadzić reset podatkowy i przeciwdziałać dublowaniu ustaw.

W kręgu zainteresowań przyszłej posłanki jest także aktywne działanie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości mieszkańców naszego regionu i ułatwienie im prowadzenia biznesu. – Wielu małych i średnich przedsiębiorców cierpi z powodu niekorzystnego oskładkowania – podkreśla pani Agnieszka. – Nasze pieniądze rozmywają się w składkach pracodawców i pracowników, a my nie odczuwamy płynących z nich korzyści.

reklama

Nie wolno jednak zapominać o tych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy lub decyzję o wyborze ścieżki kariery mają jeszcze przed sobą. – Stawiamy na rozwój szkolnictwa zawodowego, mocno w ostatnim czasie zaniedbanego. To ważne, aby umożliwić młodym zdobywanie doświadczeń i umiejętności, które urealnią ich szanse na znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia – zaznacza Agnieszka Wach. Bo wszyscy zasługujemy na więcej.

Agnieszka Wach startuje z listy Nowoczesnej Ryszarda Petru (lista nr 8) z pozycji 10.

Sfinansowane ze środków Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marcin
20 października 2015 11:17

Nowoczesna to ten sam syf co PO.Szkoda ludzi co nabiorą się na ten nowoczesny bełkot.

Marcin
18 października 2015 16:50

Faktem jest natomiast to, ze tym krajem powinni rzadzic ludzie nie Ci nauczeni wojny bo to sprawdzalo sie przy obalaniu systemu. Dzis to musza byc ludzie ktorzy mysla jak przedsiebiorcy i potrafia zarabiac pieniadze. Jesli posel 20 lat pobiera diete to jak ma wiedziec jak zarabia sie pieniadze na rynku wsrod konkurencji…

Polecane
Ogłoszenia