-0 C
Olsztyn
piątek, 27 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Co się stało z Radkiem Zalewskim? Materiał programu „Alarm” [WIDEO]

WiadomościCo się stało z Radkiem Zalewskim? Materiał programu "Alarm"

Gdzie jest Radek Zalewski? To pytanie zadają sobie nie tylko rodzice 19-latka, ale także mieszkańcy Olsztyna i Ostrowi Mazowieckiej. Młody chłopak przyjechał do stolicy Warmii by powitać nowy rok, a skończyło się to tajemniczym zaginięciem.

reklama

– Nic nie zapowiadało kłopotów. Tymczasem świętowanie, które miało być radością z okazji nadejścia Nowego Roku, zakończyło się poszukiwaniami 19-latka i rozpaczą jego rodziców – mówił prowadzący program „Alarm”.

Reporter „Alarmu” rozmawiał ze zrozpaczonymi rodzicami Radka, jego kolegami, z którymi spędzał Sylwestra, prywatnym detektywem z firmy Weremczuk & Wspólnicy, przedstawicielem policji, do której pracy dziennikarz miał sporo zastrzeżeń. Twórcy programu nawiązali również współprace z nasza redakcją. Udostępniliśmy im zdjęcia oraz nagrani z kamer monitoringu do których udało nam się dotrzeć. Pomogliśmy przeprowadzić wywiad  z organizatorami imprezy.

reklama

O tajemniczym zaginięciu Radosława Zalewskiego było we wtorkowym (15 stycznia) programie „Alarm” emitowanym w TVP1. Zobaczcie wideo i sprawdźcie, co ustalili reporterzy „Alarmu”.

Program poświęcony Radkowi obejrzycie TUTAJ.

reklama

Za pomoc w odnalezieniu Radosława Zalewskiego rodzina i bliscy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Więcej:

Mama Radka apeluje: – Proszę sprawdź swój monitoring. Może szedł tam mój syn?

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Nadal trwa zrzutka na pomoc rodzinie Radka Zalewskiego. Brakuje jeszcze niewielkiej kwoty

Prywatny detektyw ujawnia wyniki badania na wykrywaczu kłamstw

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Przerażające ustalenia detektywa ws. zaginionego Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Mieszkańcy Olsztyna szukają zaginionego Radka

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą n

reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ja
18 stycznia 2019 12:00

na wyjezdzie z bartaga na warszawska, na parkingu gdzie kiedys stal samolot, wczoraj stal rozbity samochod. nie wiem ile czasu tam stoi.

ja
18 stycznia 2019 11:58

nie olsztynskie osiedle a podolsztynska miejscowosc jesli juz. pza tym skoro plicjant twierdzi, ze psy tropiace nie zrobilyby 2 czy 3 czy kolejnego dnia stycznia nic wiecej, niz policjanci operacyjni, to po co 9 stycznia wlaczyli je do akcji? co do kamer – wystarczylo przejsc sie po osiedlach, sa az 3 w okolicy, lol. na blokach widac kamery, ewentualnie spytac kogos z blokow, ich naprawde az tak duzo nie ma, zeby musiec poswiecac cala dobe na szukanie. prawda taka, ze policja nie spisala sie i nie chca sie do tego przyznac. zalozyli, ze gdzies zabalowal, zwlaszcza zeznajomi potwierdzili, ze zdarzalo… Czytaj więcej »

Popularne