10 C
Olsztyn
czwartek, 26 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Śmiertelny wypadek na Jarotach

WiadomościŚmiertelny wypadek na Jarotach

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło dziś w nocy na skrzyżowaniu ulic Wilczyńskiego z Sikorskiego. Kierowane przez młodego mężczyznę auto po zjeździe z ul. Płoskiego uderzyło w słup oświetleniowy. Na skutek poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 24-letni kierowca dostawczego forda.

reklama

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś w nocy (09.01.2019r.) przed godziną 02:00. 24-latek, który jechał ulicą Płoskiego w kierunku ulicy Sikorskiego przed wjazdem na skrzyżowanie z ulicą Wilczyńskiego stracił panowanie nad pojazdem, który odbił się od krawężnika ostatecznie uderzył w słup oświetleniowy i sygnalizację świetlną.

Auto kierowane przez 24-latka uderzyło w słup oświetleniowy lewą stroną na wysokości drzwi kierującego. Na skutek poniesionych obrażeń młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu do godzin porannych pracowali policjanci oraz technik kryminalistyki, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

FBI pomogło CBŚP rozbić groźny gang. Przestępcy działali na terenie Olsztyna i regionu
reklama

Prawdopodobną przyczyną tego nieszczęśliwego wypadku mogło być niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności, szczególnie teraz, gdy stan jezdni zmienia się z godziny na godzinę.

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×