fbpx
1 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

WiadomościMama zaginionego Radka apeluje: - Oddajcie mi syna!

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dramatyczny apel Agnieszki Zalewskiej – matki zaginionego w sylwestrową noc Radosława. Kobieta prosi o kontakt osoby, które mogą przetrzymywać 19-latka.

Skontaktowała się z nami matka zaginionego Radka: – Jeżeli ktoś przetrzymuje mojego syna, to proszę o kontakt ze mną. W przypadku takiej informacji nie zawiadomimy policji. Mój numer telefonu posiada redakcja – prosi zrozpaczona matka zaginionego 19-latka. Rodzina próbuje na różne sposoby uzyskać jakąkolwiek informację. Pani Agnieszka kontaktowała się z wróżkami, które poinformowały, że Radosław Zalewski jest gdzieś w okolicach Olsztyna, niedaleko ważnej drogi i jest w ciężkim stanie. Jest też w kontakcie z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim. 

Mama zaginionego Radka apeluje: - Oddajcie mi syna! Radosław Zalewski Wiadomości
Radek ze swoją mamą na urodzinach.

Radosław Zalewski nie daje znaku życia już od tygodnia. Młody mężczyzna przyjechał do Olsztyna z Ostrowi Mazowieckiej na zabawę sylwestrową u znajomego. Z dotąd nieustalonych przyczyn oddalił się z miejsca imprezy. W trakcie Sylwestra kontaktował się ze znajomymi, ale później słuch po nim zaginął. W poszukiwania Radosława zaangażowani się policjanci, prywatni detektywi z firmy Weremczuk & Wspólnicy, rodzina, znajomi oraz mieszkańcy Olsztyna.

Więcej:

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

Za pomoc w odnalezieniu Radosława Zalewskiego rodzina i bliscy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 000 zł. Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Zdesperowana rodzina szuka Radka też na własną rękę. Dziś chodzili po osiedlu Zacisze szukali kamer monitoringu. Proszą osoby zarządzające o udostępnianie nagrań. Czas nie sprzyja na ich korzyść. Kamery zapisują obraz najczęściej tylko z siedmiu dni.

Mama zaginionego Radka apeluje: - Oddajcie mi syna! Radosław Zalewski Wiadomości

reklama
reklama
reklama

29 KOMENTARZY

29 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze