fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 25 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

Wiadomości W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

Już siedem dni rodzina i przyjaciele nie mają kontaktu z dziewiętnastoletnim Radkiem, który przyjechał z Ostrowi Mazowieckiej do Olsztyna na zabawę sylwestrową. Nastolatka szukają policjanci, rodzina, znajomi i mieszkańcy Olsztyna. Wczoraj (06.01) pojawiła się informacja, że sprawą zajmie się agencja detektywistyczna Detektyw Weremczuk & Wspólnicy.

Wczoraj podjęliśmy już pierwsze kroki i założyliśmy profil facebokowy „Co się stało z Radkiem?” (www.facebook.com/szukamyradka) ważne, żeby sprawa nie była tylko lokalna. Aby móc globalnie szukać zaginionego potrzebne jest zaangażowanie społeczności z innych miast. Jeśli uznamy to za zasadne, będziemy również prowadzić akcję poszukiwawczą za granicą. Na razie skupiamy się na odtworzeniu przebiegu zdarzeń i odnalezieniu świadków mogących mieć wiedzę w tej sprawie. Dzisiaj będziemy już w Olsztynie – informuje Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw – nadzorujący poszukiwania.

Na czym będą polegać działania prywatnych detektywów? – Nie będziemy powielać pracy policji. Działanie dwutorowe zawsze przynosi szybsze efekty. Funkcjonariusze mają swoje uprawnienia, a my mamy swoje możliwości i rozwiązania techniczne. Będziemy robili te rzeczy, których policja z jakiś powodów nie zrobiła i w takim przypadku wnioskować, aby takie czynności zostały wykonane. Będziemy reprezentować rodzinę w kontaktach ze służbami i jeśli będzie to konieczne zwrócimy się o pomoc do jednostek nadrzędnych. Będziemy także starali się poznać przyczyny opuszczenia imprezy przez zaginionego i poszukiwali świadków – informuje detektyw.

Więcej: Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Za pomoc w odnalezieniu Radosława Zalewskiego rodzina i bliscy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Więcej:  Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

Zaginał Radosław Zalewski. Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x