fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 21 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

Wiadomości W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

Już siedem dni rodzina i przyjaciele nie mają kontaktu z dziewiętnastoletnim Radkiem, który przyjechał z Ostrowi Mazowieckiej do Olsztyna na zabawę sylwestrową. Nastolatka szukają policjanci, rodzina, znajomi i mieszkańcy Olsztyna. Wczoraj (06.01) pojawiła się informacja, że sprawą zajmie się agencja detektywistyczna Detektyw Weremczuk & Wspólnicy.

Wczoraj podjęliśmy już pierwsze kroki i założyliśmy profil facebokowy „Co się stało z Radkiem?” (www.facebook.com/szukamyradka) ważne, żeby sprawa nie była tylko lokalna. Aby móc globalnie szukać zaginionego potrzebne jest zaangażowanie społeczności z innych miast. Jeśli uznamy to za zasadne, będziemy również prowadzić akcję poszukiwawczą za granicą. Na razie skupiamy się na odtworzeniu przebiegu zdarzeń i odnalezieniu świadków mogących mieć wiedzę w tej sprawie. Dzisiaj będziemy już w Olsztynie – informuje Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw – nadzorujący poszukiwania.

Na czym będą polegać działania prywatnych detektywów? – Nie będziemy powielać pracy policji. Działanie dwutorowe zawsze przynosi szybsze efekty. Funkcjonariusze mają swoje uprawnienia, a my mamy swoje możliwości i rozwiązania techniczne. Będziemy robili te rzeczy, których policja z jakiś powodów nie zrobiła i w takim przypadku wnioskować, aby takie czynności zostały wykonane. Będziemy reprezentować rodzinę w kontaktach ze służbami i jeśli będzie to konieczne zwrócimy się o pomoc do jednostek nadrzędnych. Będziemy także starali się poznać przyczyny opuszczenia imprezy przez zaginionego i poszukiwali świadków – informuje detektyw.

Więcej: Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Za pomoc w odnalezieniu Radosława Zalewskiego rodzina i bliscy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Więcej:  Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

Zaginał Radosław Zalewski. Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Przeczytaj także:

1 KOMENTARZ

  1. Pani Agnieszka kontaktowała się z wróżkami, które poinformowały, że Radosław Zalewski jest gdzieś w okolicach Olsztyna, niedaleko WAŻNEJ DROGI i jest w ciężkim stanie.

    ** 11.-12. km. Na tym odcinku obwodnica prowadzić będzie najpierw pod nową drogą, łączącą Gągławki z Bartągiem, która powstanie przy tej okazji, a pół kilometra dalej przetnie historyczny trakt zwany Gościńcem Niborskim – z Królewca przez Prusy do Warszawy, przechodząc nad Łyną i drogą z Bartąga do Rusi. Most, jaki drogowcy zbudują w tym miejscu nad rzeką i drogą, będzie pełnił także funkcję ekologicznego przejścia dla dużych zwierząt. Jego rozmiary są imponujące. Konstrukcja o długości ok. 240 m ma być jednoprzęsłowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: