fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

WiadomościW poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Już siedem dni rodzina i przyjaciele nie mają kontaktu z dziewiętnastoletnim Radkiem, który przyjechał z Ostrowi Mazowieckiej do Olsztyna na zabawę sylwestrową. Nastolatka szukają policjanci, rodzina, znajomi i mieszkańcy Olsztyna. Wczoraj (06.01) pojawiła się informacja, że sprawą zajmie się agencja detektywistyczna Detektyw Weremczuk & Wspólnicy.

Wczoraj podjęliśmy już pierwsze kroki i założyliśmy profil facebokowy „Co się stało z Radkiem?” (www.facebook.com/szukamyradka) ważne, żeby sprawa nie była tylko lokalna. Aby móc globalnie szukać zaginionego potrzebne jest zaangażowanie społeczności z innych miast. Jeśli uznamy to za zasadne, będziemy również prowadzić akcję poszukiwawczą za granicą. Na razie skupiamy się na odtworzeniu przebiegu zdarzeń i odnalezieniu świadków mogących mieć wiedzę w tej sprawie. Dzisiaj będziemy już w Olsztynie – informuje Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw – nadzorujący poszukiwania.

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki wyróżniony nagrodą IPN "Praesentes Prioribus"

Na czym będą polegać działania prywatnych detektywów? – Nie będziemy powielać pracy policji. Działanie dwutorowe zawsze przynosi szybsze efekty. Funkcjonariusze mają swoje uprawnienia, a my mamy swoje możliwości i rozwiązania techniczne. Będziemy robili te rzeczy, których policja z jakiś powodów nie zrobiła i w takim przypadku wnioskować, aby takie czynności zostały wykonane. Będziemy reprezentować rodzinę w kontaktach ze służbami i jeśli będzie to konieczne zwrócimy się o pomoc do jednostek nadrzędnych. Będziemy także starali się poznać przyczyny opuszczenia imprezy przez zaginionego i poszukiwali świadków – informuje detektyw.

Więcej: Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Prezydent Olsztyna Syzyfem Roku 2022

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Za pomoc w odnalezieniu Radosława Zalewskiego rodzina i bliscy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Więcej:  Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

Zaginał Radosław Zalewski. Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze