fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

17-latka zatrzymana przez policję na ul. Dworcowej. Po dopalaczach wzywała pomocy

Wiadomości17-latka zatrzymana przez policję na ul. Dworcowej. Po dopalaczach wzywała pomocy

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dopalacze to poważne zagrożenie, a ich zażycie może przynieść nieprzewidywalne skutki. Na własnej skórze przekonała się o tym 17-letnia mieszkanka Olsztyna. Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Dworcowej w Olsztynie na klatce schodowej usłyszeli ją wołającą o pomoc i zaniepokojeni jej zachowaniem wezwali służby ratunkowe. Dziewczyna trafiła do szpitala na obserwację, gdzie lekarze stwierdzili, że na jej zachowanie mogły mieć wpływ substancje niewiadomego pochodzenia. Po sprawdzeniu 17-latki w policyjnych systemach wyszło również na jaw, że jest ona poszukiwana przez łódzką policję.

reklama

Wczoraj (01.01.2019) po godz. 21:00 na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Dworcowej w Olsztynie mieszkańcy zauważyli dziewczynę wzywającą pomocy. Już na pierwszy rzut oka można było nabrać przekonania, że wcześniej mogła ona zażyć dopalacze lub jakieś inne substancje psychoaktywne. Młoda kobieta miała nieskoordynowane ruchu, a logiczny kontakt werbalny z nią był praktycznie niemożliwy. Na miejscu po chwili pojawili się policjanci, którzy do pomocy 17-latce wezwali karetkę pogotowia.

Nastolatka została przewieziona do szpitala w Olsztynie, gdzie lekarze stwierdzili, że poszkodowana znajduje się prawdopodobnie pod działaniem środków psychoaktywnych nieznanego pochodzenia – dopalaczy. Młoda kobieta została w szpitalu na obserwacji. Po sprawdzeniu 17-latki w policyjnych systemach okazało się również, że jest ona poszukiwana przez łódzki komisariat policji w związku z samowolnym oddaleniem się z ośrodka wychowawczego.

reklama

Więcej:

Akcja olsztyńskiej policji wymierzona w dopalacze na Zatorzu

reklama

10-latek trafił do szpitala po tym, jak zażył dopalacze

Młodzi mieszkańcy Olsztyna przechowywali w domu dopalacze i marihuanę

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama