-0 C
Olsztyn
piątek, 27 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Czesław Małkowski przerywa milczenie i zaczyna ujawniać szczegóły

WiadomościCzesław Małkowski przerywa milczenie i zaczyna ujawniać szczegóły

Dziś o godzinie 12 odbyła się konferencja prasowa zwołana przez Czesława Jerzego Małkowskiego. Odniósł się na niej do wyroku uniewinniającego oraz po raz pierwszy tak szczegółowo do tzw. olsztyńskiej seksafery. 

reklama

Cała konferencja została przez nas zarejestrowana w formie nagrania video.

Proces został przez olsztyński sąd utajniony. Obrońca byłego prezydenta stwierdził, że po uprawomocnieniu się wyroku będzie można zdradzić więcej szczegółów dotyczących przebiegu, dowodów, zeznań świadków oraz osób, które miały aferę „nakręcić”.

reklama

Czesław Małkowski odniósł się do słynnej fotografii na fotelu oraz rozmowy o wieży ratuszowej. Potwierdził również, że w trakcie procesu ujawniono inspiratorów całego skandalu.

Na konferencji prasowej pojawił się też wątek dotyczący ewentualnego referendum o odwołanie obecnego prezydenta Olsztyna.

reklama

Więcej:

Dziennikarz TVN zadał pytanie, a Małkowski do niego…

Moment ogłoszenia wyroku. Nagranie z sali sądowej [VIDEO]

reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mściciel
11 stycznia 2019 16:59

Teennn obronca!!!ojciec od siedmiu bolesci, ograniczył kontakt dla mojego syna ze mną , karma wraca, bardzo dobrze cię zapamietałem, kurduplu jeszcze staniesz przed moimi oczami. Inne rodziny rozwalasz dla kasy a sam swojej nie upilnowales!!!

Falisty
2 stycznia 2019 07:37

No to pozostaje walczyć o odszkodowanie i zadośćuczynienie Panie Czeslawie. Skoro są znane nazwiska inspiratorow całej sprawy.

Popularne