fbpx
20 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Na Zatorzu w nocy przystrajał auto lampkami choinkowymi. Był pod wpływem amfetaminy

OlsztynNa Zatorzu w nocy przystrajał auto lampkami choinkowymi. Był pod wpływem amfetaminy

Olsztyńscy wywiadowcy podczas patrolowania osiedla Zatorze interweniowali wobec kierowcy audi, który uwagę policjantów przykuł tym, że w środku nocy wieszał w samochodzie lampki choinkowe, które rozbłyskiwały różnokolorowym światłem. 22-latek tłumaczył, że chciał w ten sposób udekorować swoje auto w związku z okresem świąteczno-noworocznym. Zaczął jednak przy tym nerwowo się zachowywać. Okazało się, że miał przy sobie kilka działek amfetaminy.

reklama

Wczoraj (30.12.2018) kilka minut przed północą patrol olsztyńskich wywiadowców na osiedlu Zatorze zwrócił uwagę na pojazd, z którego wnętrza wydobywały się różnokolorowe światła. Policjanci postanowili sprawdzić, czy przypadkiem nikt nie potrzebuje pomocy albo nie dochodzi do przestępstwa. Po dotarciu bliżej mundurowi w zaparkowanym audi zastali młodego mężczyznę. Okazało się, że to 22-letni mieszkaniec Olsztyna, który pod osłoną nocy przystrajał swój pojazd poprzez montowanie na podsufitce lampek choinkowych.

W pewnym momencie – w trakcie legitymowania – mężczyzna zaczął wykonywać nerwowe ruchy. Jeden z policjantów zauważył, jak 22-latek chowa coś głęboko do kieszeni swojej bluzy. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że młody mężczyzna chciał ukryć przed policjantami woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Funkcjonariusze zabezpieczyli woreczek z nieznaną substancją, która następnie poddana została badaniu na testerze, który jednoznacznie wskazał, że jest to amfetamina, której posiadanie jest zabronione.

reklama

22-latek niestety nie dokończył montowania dodatkowego oświetlenia w swoim pojeździe. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut posiadania kilku działek amfetaminy, której posiadanie zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marek D.
2 stycznia 2019 00:31

No to przestępce złapaliście

Polecane
Ogłoszenia