fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Idzie nowe. Zmiana na stanowisku szefa MOK-u

OlsztynIdzie nowe. Zmiana na stanowisku szefa MOK-u

Aktorka, reżyserka i animatorka kultury – Agnieszka Kołodyńska pokonała trzech innych kandydatów w konkursie na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. 

reklama

Jak informuje Urząd Miasta Olsztyna, do zadań nowego dyrektora będzie należała nie tylko organizacja wydarzeń kulturalnych w stolicy Warmii i Mazur, lecz także zarządzanie takimi obiektami jak: Kamienica Naujacka, Muzeum Nowoczesności, Galeria Rynek, Galeria Sąsiedzi, Spichlerz i Amfiteatr. Kandydatka na to stanowisko przekonała komisję nowatorskimi propozycjami rozwiązań i wydarzeń, które chce w tych miejscach wdrożyć.

Agnieszka Kołodyńska chce współpracować z różnymi środowiskami artystycznymi – podkreśla Gabriela Konarzewska, dyrektorka Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków w Olsztynie. –  Szczególnie bliskie są jej sprawy młodzieży, ludzi, którzy mają talent, ale brak im funduszy, by go rozwijać.

reklama

Jeśli Agnieszka Kołodyńska zdecyduje się na objęcie funkcji szefa Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, zastąpi na tym stanowisku Marka Marcinkowskiego, który kierował tą instytucją przez ostatnich piętnaście lat.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
wieczny optymista
14 października 2015 13:20

Brawo i gratulacje!

Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji