fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Idzie nowe. Zmiana na stanowisku szefa MOK-u

reklama

Aktorka, reżyserka i animatorka kultury – Agnieszka Kołodyńska pokonała trzech innych kandydatów w konkursie na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. 

Jak informuje Urząd Miasta Olsztyna, do zadań nowego dyrektora będzie należała nie tylko organizacja wydarzeń kulturalnych w stolicy Warmii i Mazur, lecz także zarządzanie takimi obiektami jak: Kamienica Naujacka, Muzeum Nowoczesności, Galeria Rynek, Galeria Sąsiedzi, Spichlerz i Amfiteatr. Kandydatka na to stanowisko przekonała komisję nowatorskimi propozycjami rozwiązań i wydarzeń, które chce w tych miejscach wdrożyć.

Agnieszka Kołodyńska chce współpracować z różnymi środowiskami artystycznymi – podkreśla Gabriela Konarzewska, dyrektorka Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków w Olsztynie. –  Szczególnie bliskie są jej sprawy młodzieży, ludzi, którzy mają talent, ale brak im funduszy, by go rozwijać.

reklama

Jeśli Agnieszka Kołodyńska zdecyduje się na objęcie funkcji szefa Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, zastąpi na tym stanowisku Marka Marcinkowskiego, który kierował tą instytucją przez ostatnich piętnaście lat.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze