fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 24 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyn: Masz w domu trawkę? Policyjnego psa nie oszukasz

Wiadomości Olsztyn: Masz w domu trawkę? Policyjnego psa nie oszukasz

Ponad 60 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci z wydziału narkotykowego z olsztyńskiej jednostki policji w domu 21-letniego mężczyzny. Narkotyki ukryte były w dwóch miejscach. W dotarciu do jednej ze skrytek pomógł niezawodny nos psa służbowego specjalnie wyszkolonego do rozpoznawania zapachów środków odurzających. Młody mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków do którego się przyznał.

Wczoraj (12.12) około godziny 20:00 olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojechali z wizytą do 21-letniego mieszkańca gminy Barczewo, który mógł posiadać środki odurzające. Do planowanej akcji, policjanci postanowili wykorzystać psa służbowego specjalnie szkolonego do poszukiwania zabronionych substancji.

Funkcjonariuszom drzwi do mieszkania otworzył podejrzany o posiadanie narkotyków 21-latek. Mężczyzna nie reagował na prośby policjantów dotyczące dobrowolnego wydania środków psychoaktywnych, w związku z czym mundurowi przystąpili do przeszukania mieszkania podejrzanego. W czynnościach brał również pies służbowy, który był specjalnie szkolony do wykrywania substancji zakazanych. W jednym z pokoi, na skrzyni pod oknem funkcjonariusze znaleźli woreczek z suszem koloru zielonego. W tym samym czasie pies służbowy wyczuł zapach w łazience, w której jak się okazało również były ukryte narkotyki, jak powiedział zatrzymany „na gorsze czasy”.

Łącznie funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 60 gramów narkotyków. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony susz roślinny to konopie indyjskie, których posiadanie jest zabronione. Młody mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków do których się przyznał. Teraz może mu grozić kara od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej:

Marihuana, haszysz i amfetamina w mieszkaniu 62-latka na olsztyńskiej starówce

Olsztyńscy policjanci zatrzymują dealerów na ulicy. Zobacz nagranie

Mieli w mieszkaniu narkotyki

Przeczytaj także:

ŹródłoKMP Olsztyn

3 KOMENTARZE

  1. Jak wy to opisujecie… nie zawsze ten niezawodny nos psa wyczuwa susz indyjski hah ja pier… po hu… wy 3x piszecie to samoo?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: