17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Olsztyński Rower Miejski zawiesza funkcjonowanie

Strona główna Wiadomości Olsztyński Rower Miejski zawiesza funkcjonowanie
reklama

System dostarczony przez konsorcjum firm Orange Polska S.A. i Roovee S.A. ruszył 28 lipca. Od tego dnia mieszkańcy mieli do dyspozycji 110 rowerów, które rozmieszczone były w 10 punktach w Olsztynie. W połowie października, dzięki współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, system wzbogacił się o 6 stacji i 30 nowych rowerów. Dziś (02.12) Olsztyński Rower Miejski można wypożyczyć po raz ostatni w tym roku. 

Zielono-szare rowery szybko wpisały się w krajobraz miasta. Olsztynianie wykorzystywali je nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również jako wygodny i ekologiczny środek transportu w dojazdach do pracy, szkoły czy na uczelnię. W sumie konto w aplikacji ORM założyło ponad 10 tys. użytkowników, którzy wypożyczyli rowery łącznie ok. 63 tys. razy, przejeżdżając ponad 200 tys. km!

reklama

Powyższe liczby pokazują, że Olsztyński Rower Miejski został pozytywnie przyjęty przez mieszkańców i gości Olsztyna. W związku z tym, w przyszłym roku, planujemy ogłosić kolejny przetarg na dostarczenie i obsługę systemu roweru miejskiego.

Więcej:

9-letnia rowerzystka została potrącona na ul. Sikorskiego

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

To już pewne! Olsztyński Rower Miejski w 2018 roku

reklama
ŹródłoZDZiT Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma