20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Cztery lata znęcał się nad swoją partnerką

Strona główna Wiadomości Na sygnale Cztery lata znęcał się nad swoją partnerką
reklama

Do policyjnego aresztu trafił 33-letni mieszkaniec Olsztyna, który od czterech lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Wczoraj 34-letnia kobieta powiedziała dość i o wszystkim powiadomiła policję. Podobna sytuacja miała już miejsce kilka lat wcześniej, jednak ostatecznie pokrzywdzona wszystko odwołała. Zgodnie z kodeksem karnym za sprawcy znęcania może grozić kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklamuj się w naszej gazecie. nakład 50 000 egz. Oferta TUTAJ

reklama

Wczoraj (15.11.2018r.) po godzinie 22.00 policjanci interweniowali wobec 33-letniego mieszkańca Olsztyna, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją o rok starszą partnerką. O tym, że w jednym z mieszkań jest awantura, policjantów powiadomili sąsiedzi, którzy nie mogli obojętnie przyglądać się takiemu zachowaniu.

Gdy policjanci weszli do mieszkania, z którego dobiegały hałasy, zastali w nim roztrzęsioną kobietę, która z trudem opowiedziała o tym co przed chwilą miało miejsce. Jej partner miał wielokrotnie odnosić się do pokrzywdzonej w sposób wulgarny. Jakby tego było mało, mężczyzna nie szczędził kobiecie szturchnięć, szarpnięć, uderzeń w głowę czy kopnięć.

Policjanci ustalili, że do takiej sytuacji dochodziło już wcześniej jednak kobieta nie chciała angażować w swoje problemy instytucji pomocowych. Kilka lat temu nawet złożyła odpowiednie zawiadomienie dotyczące zachowania swojego partnera – ostatecznie wszystko wycofała. Policjanci mają nadzieję, że tym razem 34-latka nie podda się i doprowadzi sprawę do końca, tym bardziej, że licznym awanturom przygląda się ich kilkuletnia córka.

Funkcjonariusze w obawie o zagrożenie życia i zdrowia kobiety oraz jej dziecka zatrzymali agresora i osadzili go w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało, że podczas interwencji 33-latek był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany. Prawdopodobnie zostanie mu przedstawiony zarzut znęcania się nad swoją partnerką, za który kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma