fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 30 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Cztery lata znęcał się nad swoją partnerką


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Do policyjnego aresztu trafił 33-letni mieszkaniec Olsztyna, który od czterech lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Wczoraj 34-letnia kobieta powiedziała dość i o wszystkim powiadomiła policję. Podobna sytuacja miała już miejsce kilka lat wcześniej, jednak ostatecznie pokrzywdzona wszystko odwołała. Zgodnie z kodeksem karnym za sprawcy znęcania może grozić kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklamuj się w naszej gazecie. nakład 50 000 egz. Oferta TUTAJ

Wczoraj (15.11.2018r.) po godzinie 22.00 policjanci interweniowali wobec 33-letniego mieszkańca Olsztyna, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją o rok starszą partnerką. O tym, że w jednym z mieszkań jest awantura, policjantów powiadomili sąsiedzi, którzy nie mogli obojętnie przyglądać się takiemu zachowaniu.

Gdy policjanci weszli do mieszkania, z którego dobiegały hałasy, zastali w nim roztrzęsioną kobietę, która z trudem opowiedziała o tym co przed chwilą miało miejsce. Jej partner miał wielokrotnie odnosić się do pokrzywdzonej w sposób wulgarny. Jakby tego było mało, mężczyzna nie szczędził kobiecie szturchnięć, szarpnięć, uderzeń w głowę czy kopnięć.

Policjanci ustalili, że do takiej sytuacji dochodziło już wcześniej jednak kobieta nie chciała angażować w swoje problemy instytucji pomocowych. Kilka lat temu nawet złożyła odpowiednie zawiadomienie dotyczące zachowania swojego partnera – ostatecznie wszystko wycofała. Policjanci mają nadzieję, że tym razem 34-latka nie podda się i doprowadzi sprawę do końca, tym bardziej, że licznym awanturom przygląda się ich kilkuletnia córka.

Funkcjonariusze w obawie o zagrożenie życia i zdrowia kobiety oraz jej dziecka zatrzymali agresora i osadzili go w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało, że podczas interwencji 33-latek był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany. Prawdopodobnie zostanie mu przedstawiony zarzut znęcania się nad swoją partnerką, za który kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKMP Olsztyn

Warte uwagi

W Olsztynie powstaje niesamowite osiedle. To będą pierwsze tak prośrodowiskowe mieszkania

Coraz więcej ekologicznych rozwiązań w olsztyńskim budownictwie mieszkaniowym. Nowe pro ekologiczne osiedle znanego dewelopera już w sprzedaży. Nasze miasto, rozbudowuje się, powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe...

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Konkurs