17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

W Olsztynie odbędą się PupiLove Targi

Strona główna Wiadomości W Olsztynie odbędą się PupiLove Targi
reklama

Jest to wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów z Olsztyna i okolic. Już w sobotę 24 listopada 2018 r odbędą się w Olsztynie PupiLove Targi. Podczas targów będzie można odwiedzić stoiska wielu małych, często rodzinnych firm i manufaktur, które tworzą z pasją m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, karmy, smakołyki i kosmetyki, bandanki i zabawki oraz inne akcesoria dla psów i ich właścicieli.

Chcemy promować małe, często rodzinne firmy, które z wielką pasją tworzą niezwykłe akcesoria i produkty dla psów i kotów, a jednocześnie chcemy aby miłośnicy czworonogów z Olsztyna znaleźli u nas oryginalne i najlepsze pod każdym względem artykuły dla swoich pupili i dla siebie.

reklama

Zarówno parking jak i wstęp na wydarzenie dla zwiedzających jest oczywiście bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane. Nie obejdzie się również bez pomagania zwierzakom w potrzebie – będziemy gościć lokalną fundację działająca na rzecz zwierząt na terenie Olsztyna i okolic.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/926997970817553/

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma