fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Olsztyński pumptrack przed oficjalnym otwarciem

OlsztynOlsztyński pumptrack przed oficjalnym otwarciem

Tor rowerowy przy ul. Grunwaldzkiej zostanie oddany do użytku już w najbliższą niedzielę (11.10).

reklama

Rowerowy pumptrack był jednym ze zwycięskich projektów ubiegłorocznej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki mobilizacji przede wszystkim lokalnych entuzjastów jazdy na jednośladach udało się wywalczyć środki na budowę toru, z którego mogą korzystać miłośnicy rowerów w każdym wieku, bez względu na posiadane umiejętności czy sprzęt.

Budowa pumptracka na osiedlu Grunwaldzkim została już ukończona – w tym tygodniu odbył się odbiór techniczny obiektu, porządkowano także teren wokół toru. Jego oficjalne otwarcie zaplanowano na niedzielę (11.10).

reklama

Szczegółowy harmonogram:

godz. 10-13: warsztaty kolarstwa górskiego Olsztyn. Aktywnie!

reklama

godz. 13: oficjalne otwarcie toru rowerowego pumptrack z udziałem prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza

godz. 13-16: pierwsza edycja zawodów Rowerowy Puchar Pumptrack w ramach kampanii JAdę, NIE TANKUJĘ.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?