fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Wypadek na K-16. Uszkodzone cztery pojazdy, 3 osoby w szpitalu

OlsztynWypadek na K-16. Uszkodzone cztery pojazdy, 3 osoby w szpitalu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowy poranek w okolicy miejscowości Rzeck. W zdarzeniu uczestniczyły trzy auta osobowe i jeden bus.

reklama

Policjanci interweniowali dziś (9.10) około godz. 6 rano na drodze K-16 w okolicy Rzecka, gdzie miał miejsce wypadek drogowy. – Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierowca jadący fordem najechał na tył peugeota, który zatrzymał się w miejscu, gdzie remontowana jest droga. Peugeot został wypchnięty na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącą z przeciwnej strony mazdą. W zdarzeniu uczestniczył także bus przewożący pasażerów – relacjonują mundurowi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

policja wypadek k16 2

reklama

Nikomu z podróżnych nic się nie stało, a bus nie został poważnie uszkodzony. Trzy osoby z samochodów osobowych zostały jednak przewiezione do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była przez pewien czas zablokowana – zorganizowano objazdy drogami technicznymi od strony Biskupca i Kromerowa.

Ciągnik rolniczy przygniótł jadącego nim 12-latka
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Osoby poszkodowane bądz ich rodziny proszone są o kontakt pod nr 883515015
11 października 2015 10:19

Osoby poszkodowane bądz ich rodziny proszone są o kontakt pod nr 883515015

Polecane
Ogłoszenia
Kary dla kibiców za użycie pirotechniki na meczu piłkarskim
Iławska policja na tropie piratów drogowych: 12 interwencji, 2 zatrzymani za nadmierną prędkość, 1 ranny
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji