21 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Scena domowa: kobieta weszła do pokoju i bez słowa dźgnęła męża

BartoszyceScena domowa: kobieta weszła do pokoju i bez słowa dźgnęła męża

Była pijana, jak weszła do pokoju i bez słowa zraniła męża nożem. Mężczyzna trafił do szpitala. Szczęśliwie nie był to uraz zagrażający jego życiu. 45-latka trafiła do policyjnej celi, musiała wytrzeźwieć przed czynnościami prawnymi z jej udziałem. Mieszkanka gm. Górowo Iławeckie usłyszała zarzut przestępstwa uszkodzenia ciała męża. Decyzją prokuratora ma zakaz zbliżania się do męża i kontaktowania się z nim. Musiała też wyprowadzić się z domu. Za zarzucone jej przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

reklama

W czwartek (04.07.2024 r.) po godz. 17:00 policjanci z Bartoszyc pilnie interweniowali w jednej z miejscowości w gminie Górowo Iławeckie, w związku ze zgłoszeniem o dźgnięciu nożem.

Na miejscu funkcjonariusze zastali pijaną kobietę, której mąż z raną nogi został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Bartoszycach. Kobieta została zatrzymana. Wykonano oględziny mieszkania i zabezpieczono nóż, którym zraniono mężczyznę. 45-latka była pijana. Trzeźwiała w policyjnej celi, a w tym czasie kryminalni gromadzili materiał dowodowy, który w rezultacie pozwolił prokuratorowi w piątek (06.07.2024 r.) przedstawić kobiecie zarzut przestępstwa uszkodzenia ciała. Kobieta przyznała się i złożyła wyjaśnienia. Prokurator zdecydował, że musi się wyprowadzić od pokrzywdzonego, ma też zakaz kontaktu z mężem i zbliżania się do niego. Za przestępstwo uszkodzenia ciała, powodującego rozstrój zdrowia poniżej 7 dni grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KPP Bartoszyce

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Arbuz
9 lipca 2024 09:05

“bez słowa dźgnęła męża” – ja myślę, że wcześniej już było wiele słów między nimi 😛

Polecane