18 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Niezapomniane atrakcje na Festiwalu Wibracje 2024 – nie przegap!

Materiał zewnętrznyNiezapomniane atrakcje na Festiwalu Wibracje 2024 – nie przegap!

Festiwal Wibracje, największy w Polsce festiwal o harmonii i dobrostanie, zmienia lokalizację! Wydarzenie, które do tej pory odbywało się w malowniczych krajobrazach Mazur, przeniósł się w okolice Płocka. Tegoroczna, 8. edycja festiwalu odbędzie się w Radotkach, miejscowości oddalonej o kilka kilometrów od Płocka. To aż 6 dni wibracyjnych wydarzeń! Od 16 do 21 lipca 2024!

reklama
Niezapomniane atrakcje na Festiwalu Wibracje 2024 – nie przegap! Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości

Niezapomniane atrakcje

Na uczestników festiwalu czeka bogaty program, w którym znalazły się m.in.: koncert Leszka Możdżera, egzotyczne historie Beaty Pawlikowskiej oraz spotkania z Valerijem Topoevem, praktykującym szamanem z Chakasji. Dodatkowo będzie można wziąć udział w wykładzie doktora Tomasza Millera o największych zagadkach fizyki. To tylko kilka z wielu atrakcji, które sprawiają, że Festiwal Wibracje to wydarzenie dla prawdziwych koneserów życia.

reklama

Nowe miejsce, nowe możliwości

Radotki, położone sa nad rzeką Skrwą i sąsiadują z Rezerwatem przyrody Sikórz. Festiwal został przeniesiony do właśnie do tego niezwykłego miejsca, znanego z historii uzdrowiciela Znachora. W atmosferze sprzyjającej zdrowiu i harmonii uczestnicy będą mogli cieszyć się pięknymi widokami przyrody, niesamowitymi wydarzeniami podczas Festiwalu Wibracje oraz, przede wszystkim, przebywaniem wśród ludzi, którzy umieją żyć pełnią życia.

Niezapomniane atrakcje na Festiwalu Wibracje 2024 – nie przegap! Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości

Na uczestników czekają doskonałe warunki: pole namiotowe z dostępem do prądu, strefy gastronomiczne, sanitarno-higieniczne oraz stacja przesiadkowa.

Zakup biletów.

reklama

Mnóstwo inspiracji i wiedzy

Program festiwalu obejmuje pięć obszarów: prelekcje, warsztaty, strefy tematyczne, koncerty i część targową. Wśród prelegentów znajdą się specjaliści z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Warsztaty i zajęcia psychofizyczne, takie jak joga, taniec czy praca z oddechem, będą doskonałą okazją do zadbania o ciało i umysł.

Festiwal przyjazny rodzinom

Festiwal Wibracje to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Dzieci do 11. roku życia mają wstęp wolny, a specjalna strefa wolnej zabawy oferuje mnóstwo atrakcji pod opieką animatorów. Rodziny mogą liczyć na kreatywne i ruchowe animacje, zajęcia promujące więź z przyrodą oraz pokazy baniek mydlanych.

Niezapomniane atrakcje na Festiwalu Wibracje 2024 – nie przegap! Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości

Kilka praktycznych porad

Aby w pełni cieszyć się festiwalem, trzeba pamiętać o wcześniejszym zakupie biletu wstępu. Na terenie festiwalu oraz w najbliższym sąsiedztwie nie ma bankomatów, dlatego warto zabrać ze sobą gotówkę.

Sześć dni pełnych inspiracji, pozytywnych emocji i niezapomnianych przeżyć!

Program Festiwalu Wibracje

Odwiedź FB

Youtube

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane