6 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024

Nie trać swojego wolnego czasu na sprzątanie, zrobimy to za Ciebie!

Nie możesz już patrzeć na swój brudny dywan? Poplamiona kanapa zaczyna odstraszać? A może masz brudny polbruk przed domem? Nadszedł najwyższy czas na wiosenne porządki!

Olsztyńska firma SzuruBuru specjalizuje się w praniu dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych, oraz tapicerki samochodowej.
Dzięki niezawodnej metodzie prania ekstrakcyjnego z łatwością pozbędziesz się najcięższych zabrudzeń oraz bakterii i roztoczy gromadzących się w dywanach, wykładzinach i tapicerkach.
Poddane praniu powierzchnie odzyskują dawyny wygląd i świeżość, czego nie można uzyskać przez pranie ręczne, które prowadzi do wtarcia brudu w głąb powierzchni, a ekologiczny proszek pozostawi wspaniały zapach.

Drugim filarem działalności firmy jest mycie ciśnieniowe. SzuruBuru zajmuje się myciem: polbruków, elewacji, posadzek, murów oraz tarasów.
Woda pod wysokim ciśnieniem wspomagana biodegradowalnymi środkami do czyszczenia z łatwością usuwa zabrudzenia atmosferyczne, mchy i porosty, a nawet plamy oleju i wiele innych zabrudzeń.
Zadbane powierzchnie przed domem i czyste ściany są jego najlepszą wizytówką.

Z firmą SzuruBuru oszczędzisz czas oraz wiele wysiłku włożonego w sprzątanie.

Cennik usług oraz ważne informacje zawarte są na stronie szuru-buru.eu
Kontakt pod numerem 509-444-993