17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Nie trać swojego wolnego czasu na sprzątanie, zrobimy to za Ciebie!

Strona główna Artykuł sponsorowany Nie trać swojego wolnego czasu na sprzątanie, zrobimy to za Ciebie!
reklama

Nie możesz już patrzeć na swój brudny dywan? Poplamiona kanapa zaczyna odstraszać? A może masz brudny polbruk przed domem? Nadszedł najwyższy czas na wiosenne porządki!

Olsztyńska firma SzuruBuru specjalizuje się w praniu dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych, oraz tapicerki samochodowej.
Dzięki niezawodnej metodzie prania ekstrakcyjnego z łatwością pozbędziesz się najcięższych zabrudzeń oraz bakterii i roztoczy gromadzących się w dywanach, wykładzinach i tapicerkach.
Poddane praniu powierzchnie odzyskują dawyny wygląd i świeżość, czego nie można uzyskać przez pranie ręczne, które prowadzi do wtarcia brudu w głąb powierzchni, a ekologiczny proszek pozostawi wspaniały zapach.

reklama

Drugim filarem działalności firmy jest mycie ciśnieniowe. SzuruBuru zajmuje się myciem: polbruków, elewacji, posadzek, murów oraz tarasów.
Woda pod wysokim ciśnieniem wspomagana biodegradowalnymi środkami do czyszczenia z łatwością usuwa zabrudzenia atmosferyczne, mchy i porosty, a nawet plamy oleju i wiele innych zabrudzeń.
Zadbane powierzchnie przed domem i czyste ściany są jego najlepszą wizytówką.

Z firmą SzuruBuru oszczędzisz czas oraz wiele wysiłku włożonego w sprzątanie.

Cennik usług oraz ważne informacje zawarte są na stronie szuru-buru.eu
Kontakt pod numerem 509-444-993

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma