fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022

Przygotuj się na przyjście wiosny! Sprawdź, jak to zrobić

Jeszcze raptem tydzień czasu dzieli nas od nadejścia wiosny. Pora ta, oprócz słońca i rozkwitających ogrodów, owocuje również zauważalnymi roszadami w naszych szafach. Już niebawem ciepłe puchowe kurtki będziemy mogli zastąpić lekkimi zwiewnymi ubraniami. Zanim to się jednak stanie, warto pamiętać o ich wcześniejszym upraniu. Poniżej podpowiadamy, jak to zrobić, by nie narazić ich na zniszczenie.

Czyste pranie bez zniszczeń, bez alergenów, bez problemu

Każdy z nas chciałby, by jego ubrania służyły mu przez długi czas. Nie zawsze jednak dbamy o nie wystarczająco dobrze. Częste pranie, czyszczenie w nieodpowiedniej temperaturze, a także zbyt duże ilości środków chemicznych skutkują szybkim niszczeniem ulubionej garderoby. Istnieje jednak skuteczna metoda, która pozwala tego uniknąć.

Tą metodą jest wet-cleaning: technologia, która nie korzysta z agresywnych środków piorących, wysokiej temperatury ani silnych, mechanicznych ruchów. Dzięki temu ubranie w trakcie prania nie kurczy się i nie niszczy; jest perfekcyjnie czyste, miękkie w dotyku i przyjemnie pachnie. Wet-cleaning jest metodą ekologiczną, skuteczną, a do tego w 100% bezpieczną – również dla alergików oraz małych dzieci. W Olsztynie znajdziesz tylko jedno miejsce, które z niej korzysta – jest to Pralnia Tara, znajdująca się przy ul. Obrońców Tobruku 15.

Sympatycznie, wygodnie i szybko

Nowoczesna technologia czyszczenia to nie jedyny atut Pralni Tara. Jest to miejsce, które odwiedza się z prawdziwą przyjemnością z wielu względów. Po pierwsze panuje tu miła, sąsiedzka atmosfera, którą można poczuć już od progu. Sympatyczni właściciele z uśmiechem witają wszystkich klientów, a oczekującym na swoje pranie proponują świeżą kawę i coś słodkiego. Bohaterkami tego miejsca są jednak mimo wszystko Tereska, Mariola, Hania oraz pozostałe pralki o wdzięcznych imionach. To właśnie w nich wypierzesz najbardziej problematyczne rzeczy, z którymi zwykłe pralki nie dają sobie rady: suknie ślubne, garnitury, kurtki puchowe, wełniaki, poduszki i kołdry syntetyczne/puchowe, pokrowce od materacy, a nawet… tropiki do motolotni.

Co ważne, z usług Pralni Tara korzystasz tak, jak Ci wygodnie. Możesz tu przyjść z koszem ubrań, by samodzielnie je wyprać, wysuszyć, wyprasować lub wymaglować. Możesz też powierzyć każde z tych zadań pracownikom pralni. W przypadku tej drugiej opcji, pranie jest gotowe do odbioru już na drugi dzień, a nawet szybciej – jeśli zajdzie taka potrzeba. Warto dodać, że Pralnia Tara to miejsce przyjazne dla zapracowanych: jeśli brakuje Ci czasu na samodzielne dostarczenie lub odebranie prania, pracownicy pralni zrobią to za Ciebie!
W Tarze zapłacisz taniej Pralnia Tara jest objęta programem Olsztyńskiej Karty VIP, oferując jej posiadaczom atrakcyjne rabaty na pranie sukni, garniturów oraz na pozostałe usługi. Tak niskiej ceny połączonej z wysoką jakością usług i miłą atmosferą nie spotkasz nigdzie indziej w regionie. Dzięki temu przygotowanie wiosennej garderoby w Pralni Tara, to pod każdym względem CZYSTA przyjemność. Zapraszamy!

Pralnia Tara
ul. Obrońców Tobruku 15
tel. 697 527 653
tarapralnia@tarapralnia.pl
www.tarapralnia.pl

Rabaty

Przygotuj się na przyjście wiosny! Sprawdź, jak to zrobić Artykuł sponsorowany, WiadomościPrzygotuj się na przyjście wiosny! Sprawdź, jak to zrobić Artykuł sponsorowany, Wiadomości