17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Przygotuj się na przyjście wiosny! Sprawdź, jak to zrobić

Strona główna Artykuł sponsorowany Przygotuj się na przyjście wiosny! Sprawdź, jak to zrobić
reklama

Jeszcze raptem tydzień czasu dzieli nas od nadejścia wiosny. Pora ta, oprócz słońca i rozkwitających ogrodów, owocuje również zauważalnymi roszadami w naszych szafach. Już niebawem ciepłe puchowe kurtki będziemy mogli zastąpić lekkimi zwiewnymi ubraniami. Zanim to się jednak stanie, warto pamiętać o ich wcześniejszym upraniu. Poniżej podpowiadamy, jak to zrobić, by nie narazić ich na zniszczenie.

Czyste pranie bez zniszczeń, bez alergenów, bez problemu

reklama

Każdy z nas chciałby, by jego ubrania służyły mu przez długi czas. Nie zawsze jednak dbamy o nie wystarczająco dobrze. Częste pranie, czyszczenie w nieodpowiedniej temperaturze, a także zbyt duże ilości środków chemicznych skutkują szybkim niszczeniem ulubionej garderoby. Istnieje jednak skuteczna metoda, która pozwala tego uniknąć.

Tą metodą jest wet-cleaning: technologia, która nie korzysta z agresywnych środków piorących, wysokiej temperatury ani silnych, mechanicznych ruchów. Dzięki temu ubranie w trakcie prania nie kurczy się i nie niszczy; jest perfekcyjnie czyste, miękkie w dotyku i przyjemnie pachnie. Wet-cleaning jest metodą ekologiczną, skuteczną, a do tego w 100% bezpieczną – również dla alergików oraz małych dzieci. W Olsztynie znajdziesz tylko jedno miejsce, które z niej korzysta – jest to Pralnia Tara, znajdująca się przy ul. Obrońców Tobruku 15.

Sympatycznie, wygodnie i szybko

Nowoczesna technologia czyszczenia to nie jedyny atut Pralni Tara. Jest to miejsce, które odwiedza się z prawdziwą przyjemnością z wielu względów. Po pierwsze panuje tu miła, sąsiedzka atmosfera, którą można poczuć już od progu. Sympatyczni właściciele z uśmiechem witają wszystkich klientów, a oczekującym na swoje pranie proponują świeżą kawę i coś słodkiego. Bohaterkami tego miejsca są jednak mimo wszystko Tereska, Mariola, Hania oraz pozostałe pralki o wdzięcznych imionach. To właśnie w nich wypierzesz najbardziej problematyczne rzeczy, z którymi zwykłe pralki nie dają sobie rady: suknie ślubne, garnitury, kurtki puchowe, wełniaki, poduszki i kołdry syntetyczne/puchowe, pokrowce od materacy, a nawet… tropiki do motolotni.

Co ważne, z usług Pralni Tara korzystasz tak, jak Ci wygodnie. Możesz tu przyjść z koszem ubrań, by samodzielnie je wyprać, wysuszyć, wyprasować lub wymaglować. Możesz też powierzyć każde z tych zadań pracownikom pralni. W przypadku tej drugiej opcji, pranie jest gotowe do odbioru już na drugi dzień, a nawet szybciej – jeśli zajdzie taka potrzeba. Warto dodać, że Pralnia Tara to miejsce przyjazne dla zapracowanych: jeśli brakuje Ci czasu na samodzielne dostarczenie lub odebranie prania, pracownicy pralni zrobią to za Ciebie!
W Tarze zapłacisz taniej Pralnia Tara jest objęta programem Olsztyńskiej Karty VIP, oferując jej posiadaczom atrakcyjne rabaty na pranie sukni, garniturów oraz na pozostałe usługi. Tak niskiej ceny połączonej z wysoką jakością usług i miłą atmosferą nie spotkasz nigdzie indziej w regionie. Dzięki temu przygotowanie wiosennej garderoby w Pralni Tara, to pod każdym względem CZYSTA przyjemność. Zapraszamy!

Pralnia Tara
ul. Obrońców Tobruku 15
tel. 697 527 653
[email protected]
www.tarapralnia.pl

Rabaty

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma