15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Audioriver 2024 święto muzyki elektronicznej tym razem w Łodzi

Materiał zewnętrznyAudioriver 2024 święto muzyki elektronicznej tym razem w Łodzi

 Audioriver to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej dla wielbicieli muzyki elektronicznej do zeszłego roku odbywało się w Płocku. Edycja 2024 zostanie zorganizowana na Łódzkich Błoniach.

reklama

Zakup biletów.

Organizatorzy Audioriver zapowiadają pozostawienie formuły festiwalu w dobrze znanej wszystkim formie i postawienie w nowym miejscu klasycznych scen związanych z wydarzeniem. Powróci oczywiście Main z występami największych gwiazd, ikoniczny Circus z headlinerami scen house i techno, przestrzenny Kosmos dla wielbicieli cięższych brzmień i zatopione w naturze Studio, gdzie usłyszeć będzie można najbardziej klasyczne brzmienia, m.in. disco. Po zeszłorocznej przerwie, pojawi się też ponownie scena Hybrid, chociaż idea wyjścia poza drum & bass i szerszego spojrzenia na nowe gatunki muzyki basowej pozostanie obecna w kuratorskiej wizji.

reklama
Audioriver 2024 święto muzyki elektronicznej tym razem w Łodzi muzyka Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości

Poza atrakcjami muzycznymi, Audioriver to również miejsce spotkań. Nowa przestrzeń pozwoli oczywiście także na stworzenie rozległych przestrzeni chilloutowych, które zatopione w zieleni i pełne magicznych dekoracji, przemieniają każdą lokalizację w bajkową, psychodeliczną przestrzeń.

Przyjazd do Łodzi zapowiedzieli m.in. Richiego Hawtina, Sary Landry, Folamoura, WhoMadeWho, Jorisa Voorna, Dixona czy Elderbrooka, a także intensywną współpracę z lokalnymi artystami, jak Bambi Uzi, kolektyw 175 bpm, Wonter czy MC Maniac.

reklama

Zakup biletów.

Współorganizatorem festiwalu jest Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Audioriver 2024 święto muzyki elektronicznej tym razem w Łodzi muzyka Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane