17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

71-letni youtuber z Warmii testuje swoją pierwszą w życiu komórkę. Czy przetrwa ciężar byka?

Lidzbark Warmiński71-letni youtuber z Warmii testuje swoją pierwszą w życiu komórkę. Czy przetrwa...

Romek Zaklinacz Byków, popularny youtuber, mieszkający na jednej z warmińskich wsi, rolnik, kowal, drwal i przede wszystkim ujeżdżacz byków, tym razem postanowił przetestować telefon komórkowy marki Hammer. Jego filmiki oglądają setki tysięcy osób, a ten o testowaniu telefonu w jeden dzień obejrzało już 55 tys.

reklama

W najnowszych odcinku kanału Romek Zaklinacz Byków widzowie mają okazję śledzić, jak Romek, mający 71 lat i nigdy wcześniej niekorzystający z telefonu komórkowego, uczy się obsługi nowego urządzenia. Już na początku kwituje, że on sam “pasuje bardziej do młotka i byka niż do telefonu”, ale mimo to podejmuje się testowania Hammera.

Zaczyna od unboxingu, chwaląc solidność opakowania i wygląd urządzenia. Po wstępnym zapoznaniu się z telefonem nawiązuje swoją pierwszą w życiu rozmowę telefoniczną z synem, co stanowi wzruszający moment dla widzów.

reklama

Po zapoznaniu się z podstawowymi funkcjami telefonu Romek przystępuje do serii ekstremalnych testów wytrzymałościowych. Na początek, telefon zostaje zanurzony w wiadrze z wodą na trzy godziny – po tym czasie wciąż działa bez zarzutu.

Następnie, telefon jest testowany pod względem odporności na iskry spod szlifierki, zostaje wbity telefonem gwóźdź w deskę. Romek sprawdza również funkcje dodatkowe, takie jak dalmierz laserowy i latarkę. Wszystkie testy pokazują, że telefon Hammer jest niezwykle wytrzymały i praktyczny w trudnych warunkach.

I najcięższe testy, telefon przechodzi próbę z młotem mechanicznym, skonstruowanym przez Romka, oraz “test byka”. Telefon zostaje umieszczony na ziemi, a byk następuje na niego, wywierając ogromny nacisk. Ku zaskoczeniu Romka, Hammer wytrzymuje i to ekstremalne wyzwanie, nie wykazując żadnych uszkodzeń.

reklama

Jak zawsze, tak i do tego przedsięwzięcia Romek podszedł z niekłamaną szczerością i autentycznością. Zresztą pod filmikiem na Youtubie jest dużo komentarzy w tonie: “Najlepszy test tel jaki widziałem”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane