17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Podoba Ci się styl streetwear? Sprawdź co nosić, żeby wyglądać dobrze

Strona główna Artykuł sponsorowany Podoba Ci się styl streetwear? Sprawdź co nosić, żeby wyglądać dobrze
reklama

Streetwear gości w Polsce już od jakiegoś czasu. Zapewne zdarzyło Ci się zobaczyć na ulicy młodych ludzi ubranych w spodnie z obniżonym krokiem i dziurami wyciętymi na kolanach, kurtki wystylizowane na stare i znoszone, koszulki opatrzone przyciągającymi wzrok napisami i torby lub plecaki z dużą ilością ćwieków i naszywek. To właśnie miłośnicy streetwearu – stylu, który pozwala im wyrazić swoje podejście do świata przy pomocy ubrań. Duży wybór tego typu odzieży znajdziesz tutaj: https://www.klasykshop.pl/.

Czym właściwie jest streetwear? Wielu uznaje dosłowne tłumaczenie tego słowa, które w przełożeniu z języka angielskiego znaczy tyle co „moda uliczna”, jednak streetwear to coś więcej, niż tylko trend. To styl bycia, który jest aktualny teraz i będzie na czasie za kilka lat. Streetwear jest inspirowany ulicą i wraz z nią ewoluuje. Ciągle się zmienia, by sprostać oczekiwaniom swoich odbiorców.

Klasycznie i wygodnie, ale nie nudno

reklama

Każdy wyznawca streetwearu doskonale zna markę Prosto (https://www.klasykshop.pl/m3,prosto-klasyk), która produkuje ubrania już od ponad 17 lat. Jej założycielem jest Wojciech „Sokół” Sosnowski, którego projekty bardzo szybko przypadły do gustu młodych ludzi i nie tylko. Bo przecież każdy ma prawo nosić to co mu się podoba. Ubrania z Prosto shop mówią same za siebie. Klasyczne koszulki, spodnie czy bluzy opatrzone napisem Prosto doskonale odnajdą się w każdej stylizacji. Mając je na sobie będziesz czuł się swobodnie i z pewnością nie przejdziesz niezauważony.

Szukasz dobrej jakości ubrań streetwearowych? Zajrzyj na stronę https://www.klasykshop.pl/m16,diil, gdzie znajdziesz odzież będącą połączeniem pasji, miejskiego stylu i sportowej wygody. Firma Diil działa od 2005 roku i jest prowadzona przez legendy polskiej sceny rapowej i hip-hopowej – Macieja Bilka i Roberta Darkowskiego z zespołu Hemp Gru. Ich projekty są idealne na co dzień i nie tylko.

Nie poczujesz, że masz je na sobie

O to w streetwearze chodzi. Ubrania ze skate shop’ów mają być wygodne, nie mogą ograniczać naszych ruchów, a przy tym powinny dobrze się prezentować. Takie właśnie są ubrania marki Diamante Wear (duży wybór tutaj: https://www.klasykshop.pl/m9,diamante-wear). Projekty tej firmy są inspirowane życiem i powstają z myślą o ich odbiorcach. Koszulki, spodnie, bluzy i dodatki marki Diamante Wear to coś, co miłośnik streetwearu powinien mieć w swojej szafie.

Ubrania wyżej wymienionych marek będą się dobrze komponować z odzieżą założonej w 1999 roku marki Stoprocent. Ubrania Stoprocent to wynik pasji, ciężkiej pracy i ogromnego zaangażowania, dzięki którym powstał bogaty asortyment, pośród którego Ty możesz teraz wybierać i przebierać by znaleźć koszulki i bluzy, które pozwolą Ci pokazać, co Ci w duszy gra. Duży wybór ubrań marki Stoprocent znajdziesz tutaj: https://www.klasykshop.pl/m18,stoprocent.

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma