fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jak wybrać oryginalne paczki świąteczne dla firm?

Artykuł sponsorowany Jak wybrać oryginalne paczki świąteczne dla firm?

Chcesz wręczyć swoim pracownikom oryginalne paczki świąteczne w tym roku? Sprawdź z nami, gdzie można je kupić!

Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy wielu przedsiębiorców zaczyna zadawać sobie pytanie – co podarować swoim pracownikom, a także kluczowym kontrahentom i klientom z tej okazji. W zasadzie możemy wręczyć wszystko, ale musimy pamiętać o tym, że podarunek świadczy także o nas. Jakie paczki świąteczne dla firm będą najlepszym upominkiem?

Czym powinien wyróżniać się upominek w biznesie?

W rodzinie zwykle wiemy, co kupić najbliższym albo stawiamy na ponadczasowe klasyki – perfumy, ubrania, kosmetyki. W biznesie sprawa nie jest już taka prosta. Gdy chodzi o paczki świąteczne dla firm, prezenty te muszą być na tyle uniwersalne, aby odpowiadały każdej obdarowanej osobie. W grę nie wchodzą również przedmioty zbyt osobiste, ponieważ mogą być one źle odebrane. Zatem nie powinniśmy wręczać kosmetyków, ubrań, które często dajemy bliskim.

Co warto wybrać? Zdecydowanie najbardziej uniwersalnym pomysłem na paczki świąteczne dla firm są różnego rodzaju kosze delikatesowe. To jeden z najczęstszych zakupów zarówno w mniejszych, jak i w tych większych firmach. Kosze spełniają wszystkie wymagania, jeśli chodzi o idealny prezent biznesowy – są ponadczasowe i możemy wręczyć je na każdą okazję. Doskonale nadają się między innymi jako upominki świąteczne – na Boże Narodzenie oraz na Wielkanoc, możemy też podarować je na urodziny, jako podziękowanie za udaną współpracę czy sukces przy realizacji projektu, dla pracowników, którzy odchodzą na emeryturę, a to tylko kilka propozycji.

Co możemy znaleźć wewnątrz kosza upominkowego?

Jeśli także myślisz o tym, aby wręczyć takie paczki świąteczne dla firm jak kosze upominkowe, masz przed sobą wiele propozycji. W koszach najczęściej umieszcza się tak zwane gourmet food, czyli jedzenie delikatesowe, które jest wyższej jakości.

To przede wszystkim rozmaite słodycze jak ciasteczka, czekolady, cukierki, nugaty, pierniczki czy owoce i orzechy w czekoladzie. Ponadto możemy też wręczyć kosz z innymi produktami – kawą i herbatą z górnej półki, alkoholami takimi jak wina, whisky, nalewkami, likierami albo miodami pitnymi. W koszu mogą znaleźć się też inne artykuły, na przykład produkty regionalne, tradycyjne produkty polskie – doskonałe wtedy, gdy chcemy wręczyć kosz obcokrajowcowi. Ponadto paczki świąteczne dla firm mogą mieć też różne dekoracje świąteczne – bombki i inne zawieszki, pisanki, zajączki zależnie od tego, na jakie święta będziemy chcieli wręczyć ten upominek.

Przykładowe zestawy można zobaczyć na stronie internetowej firmy Nobilia, która od lat zajmuje się przygotowywaniem koszy delikatesowych.

Oczywiście, takie paczki świąteczne dla firm możemy próbować przygotować samodzielnie, niemniej jednak najwygodniejszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku zakupienie gotowych koszów upominkowych. Nie musimy wtedy poświęcać czasu na ich komponowanie, ponieważ takie zestawy są od razu zapakowane i gotowe do wręczenia!

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: