17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Chcesz się odstresować? Odwiedź innowacyjne miejsce relaksacyjne w Olsztynie!

Strona główna Artykuł sponsorowany Chcesz się odstresować? Odwiedź innowacyjne miejsce relaksacyjne w Olsztynie!
reklama

Każdego dnia bombardują nas bodźce, które wywołują stres i napięcie, my zaś mamy coraz mniej czasu na relaks – również na sen. A czy wiesz, że… jedna godzinna sesja floatingu regeneruje organizm ok. 4-5 razy szybciej niż całonocny spoczynek? Z odprężających właściwości tej metody możesz już korzystać w Olsztynie.

Floating Olsztyn – jak to działa?

reklama

By wejść w wyższy wymiar relaksu, warto odwiedzić Ocean Dream – nowe miejsce na mapie Olsztyna, w którym każdy może skorzystać z dobroczynnych właściwości floatingu. Jest to metoda, która zapewnia szybkie i skuteczne odprężenie już podczas pierwszej sesji, zbliżając mózg pacjenta do stanu theta – podobnego do tego, który buddyjscy mnisi osiągają po wielu latach medytowania. Jak go osiągnąć?

Sesja floatingu polega na leżeniu przez ok. godzinę w specjalnej kapsule wypełnionej wodą z wysokim stężeniem soli Epsom, które powodują, że pacjent unosi się na wodzie, doznając stanu nieważkości. W tym czasie pacjent jest odizolowany od 90% bodźców zewnętrznych: od grawitacji, hałasu, wahań temperatury, itd., a jego mózg wchodzi w stan pełnej relaksacji.

Jakie korzyści płyną z floatingu?

Już po pierwszej sesji floatingu pacjent czuje się głęboko zrelaksowany, pozytywnie nastawiony do życia, pewniejszy siebie, a jego ciało uwalnia endorfiny, stając się wolne od stresów i napięć. Efekty te wzmacniają się z każdą kolejną sesją. Na dłuższą metę floating pozwala m.in.:
– poprawić jakość snu,
– obniżyć ciśnienie krwi,
– wzmocnić odporność,
– uśmierzyć dolegliwości bólowe,
– poprawić koncentrację,
– oczyścić organizm,
– poprawić jakość skóry.

Floating to jednak nie jedyna relaksująca niespodzianka, jaka czeka gości Ocean Dream. Oprócz odprężającej terapii w kapsule floatingowej, można tu również skorzystać z japońskiej sauny wulkanicznej, która oczyszcza, odpręża i odchudza ciało w dużo bardziej skuteczny i przyjemny sposób niż sauna tradycyjna.

Dodatkowa informacja dla posiadaczy VIP Karty: każdy jej posiadacz płaci w Ocean Dream 10% mniej, np.:

– 81 PLN zamiast 90 PLN za sesję floatingu (45 min.) oraz
– 54 PLN zamiast 60 PLN za seans japońskiej sauny wulkanicznej (45 min.).

Olsztyńską Kartę VIP można także nabyć bezpośrednio w naszym lokalu w promocyjnej cenie.

Polecamy także vouchery prezentowe na nasze usługi – idealny pomysł na świąteczne podarunki!

Zapraszamy!

Ocean Dream Centrum Floatingu

Olsztyn, ul. Leśna 14 lok. 3H,

tel. 575 686 565

facebook.com/OceanDreamCentrumFloatingu

* Olsztyńska VIP Karta upoważnia do skorzystania z 10% rabatu na floating, japońską saunę wulkaniczną oraz na vouchery prezentowe

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma