fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Choinki od Maloradia i Galerii Warmińskiej

reklama

Jeśli chcesz mieć w te Święta piękną, żywą pachnącą lasem choinkę przyjdź 16 grudnia w godz. 14-17 do Galerii Warmińskiej i …wygraj ją w którymś z konkursów organizowanych tego dnia w galerii przez Meloradio. Choinki dostanie też 150 osób, które jako pierwsze wydadzą tego dnia w Galerii Warmińskiej co najmniej 100 zł.

Dziennikarze i prezenterzy Meloradia przez cały dzień w Galerii Warmińskiej będą organizowali konkursy i zabawy, a relacje z nich będą nadawane na antenie rozgłośni. Klienci Galerii Warmińskiej, którzy włączą się do radiowej zabawy będą mogli wygrać w konkursach rozgłośni jedną z 50 przygotowanych dla nich choinek, jakie tego dnia radiowcy przywiozą do galerii.

Kolejne 150 osób, które 16 grudnia wydadzą w Galerii Warmińskiej co najmniej 100 zł (regulamin na www.galeria-warminska.pl) i jako pierwsze zgłoszą się do hostess przy stanowisku z drzewkami także otrzymają żywe choinki.

reklama

Wraz z Meloradiem do Galerii Warmińskiej zawita Święty Mikołaj, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie, a te, które nie napisały jeszcze do niego listu będą to mogły zrobić w naszym centrum handlowym. Całość wydarzenia w galerii uświetni występ chórków dziecięcych z Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, który wprowadzi w świąteczny nastrój wszystkich przybyłych gości.

Zapraszamy do Galerii Warmińskiej!

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama