fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Pluszowe Mikołajki w Galerii Warmińskiej

reklama

Z okazji Mikołajek Galeria Warmińska zaprasza dzieci do wyjątkowo milutkiej zabawy: szycia pluszowych maskotek w towarzystwie samego Mikołaja i jego pomocnic – Elfinek. Zabawą będzie się odbywać 5 i 6 grudnia od godz. 12 do godz. 18.00 w Galerii Warmińskiej.

Z okazji mikołajek w pasażu Galerii Warmińskiej zostanie zbudowana specjalna mikołajkowa kraina, w której dzieci spotkają samego Mikołaja oraz jego Elfinki. Z Mikołajem, który będzie częstował słodkościami będzie można porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ale – co więcej- korzystając z mikołajkowych czarów będzie można uszyć sobie najprawdziwszą, wymarzoną i wyczekiwaną maskotkę – przytulankę.  W wykrawaniu i zszywaniu maskotek będą najmłodszym pomagały Elfinki ale za to wypychanie maskotek milutkim pluszem będzie zadaniem samych dzieci. Wypychanie to będzie nie lada gratką, ponieważ w magicznej, pełniej śniegu, lodu i pachnących choinek krainie Mikołaja stanie specjalna zaczarowana maszyna pełna pluszu. Gdy dzieci nacisnął odpowiednie guziki ich przytulanka wypełni się mięciutkim wnętrzem. Aby to wnętrze zachować na zawsze wypełnione pluszem maskotki zostaną zszyte na zaczarowanych maszynach do szycia obsługiwanych przez Elfinki. Na kolejnym stoisku w krainie Mikołaja dzieci będą mogły doczepić swoim maskotkom-przytulankom oczka, buźki, czy noski. Wykonaną z pomocą Elfinek maskotkę każde dziecko będzie mogło zabrać do domu.

Te z dzieci, które nie będą miały ochoty na szycie maskotek będą się mogły pobawić na mikołajkowym placu zabaw.
Zabawa w towarzystwie Elfinek i Mikołaja będzie bezpłatna. Ponieważ jednak Elfinki męczą się tak, jak i my-ludzie, każdego dnia zabawy powstanie przy ich pomocy ok. 300 pluszaków dlatego warto się pospieszyć, by znaleźć się w gronie tych szczęśliwców.

reklama

Zapraszamy do wyjątkowego świętowania mikołajek w Galerii Warmińskiej.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama