17 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024

Czarny piątek czyli weekend rabatów i muzyki w Galerii Warmińskiej

Miłośnicy zakupów na całym świecie będą w piątek świętować dzień przecen zwany „czarnym piątkiem”. W Galerii Warmińskiej związane z tym dniem promocje potrwają przez cały weekend, a do tego będzie można wygrać nagrody i potańczyć na koncercie zespołu Modern Talking Reloaded.

Czarny piątek rozpocznie się w Galerii Warmińskiej – jak nakazuje zakupowa tradycja – w piątek od rana i pod hasłem Black Weekend potrwa aż do zamknięcia centrum w niedzielę.
Każdy ze sklepów i butików przygotował własne akcje promocyjne, przy czym zdecydowana większość będzie oferowała rabaty sięgające 20-30 proc.

Rekordowe rabaty przygotował dla klientów salon z moda męską – Lancerto, gdzie tysiąc produktów będzie przecenionych aż o 75 proc. , zaś wybrane ubrania w Regatta będą przecenione o 70 proc. Rabat sięgający 50 proc. zaoferują klientom m.in. salony Morgan, Lavard, Quiosque oraz sklep sportowy – New Balance.
Rabaty 30 proc. podczas Black Weekendu będą czekały na klientów w Entrze, salonie z bielizną Triumph oraz butikach Medicine, Levis’s, Lee-Wrangler, czy Patrizia Aryton. Takich promocji można będzie szukać także w sklepie z odzieżą dziecięcą Julie&Max (30 proc.) oraz butami dla dzieci Bartek.

O 20 proc. taniej niż zwykle będzie w najbliższy weekend m.in. Tatuum i Vans, w Sport Deręgowski o tyle taniej kupimy odzież narciarską i zimową, mniej o 20 proc. zapłacimy za bieliznę w Esotiq i Marilyn. Rabaty 20 proc. zaoferują także sklepy obuwnicze CCC, Deichmann, Wojas i Venezia.
Czarny piątek świętowany będzie także w kawiarniach, restauracjach i punktach usługowych m.in. w T-Mobile, czy salonie fryzjerskim Jean Louis David (strzyżenie męskie za 35 zł, a damskie za 55 zł). Pełna lista rabatów i ofert, jakie przygotowują sklepy i salony Galerii Warmińskiej na nadchodzący weekend znajduje się na stronie internetowej www.galeria-warminska.pl.

W związku z weekendem promocji w sobotę Galeria Warmińska przygotowała dla swoich gości nie lada gratkę – koncert Modern Talking Reloaded. W latach 80. i 90. Ich przeboje m.in. „You’re my heart, you’re my soul” grały stacje radiowe w całej Europie, a nastolatki wieszały nad łóżkami plakaty z podobiznami artystów (dzieląc się przy tym na te, które „wolały blondyna” albo „tego czarnego”). Koncert Modern Talking Reloaded rozpocznie się w Galerii Warmińskiej w sobotę o godz. 16 i będzie bezpłatny tak więc przy okazji zakupów warto zarezerwować sobie czas na świetną rozrywkę.

Najbliższa niedziela, która będzie kończyła weekend promocji, upłynie w Galerii Warmińskiej pod znakiem konkursu „Zamień paragony na nagrody” . Każdy, kto od godz. 9 do godz. 21 zrobi zakupy za minimum 150 zł i zarejestruje paragony u hostess będzie miał okazję do wygrania atrakcyjnych nagród (m.in. bony i karty zakupowe, zestawy upominkowe, kosmetyki i inne). Paragony łączą się ze sobą.

Zapraszamy. Takiego Black Weekendu jak w Galerii Warmińskiej nie będzie nigdzie indziej!

Czarny piątek czyli weekend rabatów i muzyki w Galerii Warmińskiej Artykuł sponsorowany, Olsztyn, WiadomościCzarny piątek czyli weekend rabatów i muzyki w Galerii Warmińskiej Artykuł sponsorowany, Olsztyn, WiadomościCzarny piątek czyli weekend rabatów i muzyki w Galerii Warmińskiej Artykuł sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości