19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Na Warmii i Mazurach, trwa mobilizacja biegaczy do wzięcia udziału w Poland Business Run

WiadomościNa Warmii i Mazurach, trwa mobilizacja biegaczy do wzięcia udziału w Poland...

W całej Polsce, a także na Warmii i Mazurach, trwa mobilizacja biegaczy do wzięcia udziału w Poland Business Run, największej charytatywnej sztafecie biznesowej. Impreza zaplanowana jest na 8 września w Krakowie, jednak dzięki technologii, każdy zainteresowany może uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Zapisy trwają do 6 czerwca.

reklama

To już dwunasta edycja Poland Business Run, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. W ramach tej inicjatywy zbierane są środki na wsparcie osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, które przeszły amputacje lub mastektomię. Dzięki funduszom zebranym od firm i korporacji, beneficjenci otrzymują pomoc w zakupie niezbędnych sprzętów rehabilitacyjnych, protez, czy wózków inwalidzkich.

W ubiegłym roku na starcie Poland Business Run stanęło blisko 36,5 tysiąca biegaczy, co pokazuje, jak wielka jest skala tego wydarzenia. Firmy mogą zapisywać swoje 5-osobowe zespoły, wybierając opcję biegu zdalnego. To szansa, aby 8 września pobiec w dowolnym miejscu, na przykład w swojej okolicy lub na lokalnej bieżni. Dystans, który należy pokonać, to 4 kilometry, co każdy uczestnik może zrobić we własnym tempie, bez presji czasowej. Po zakończeniu uczestnicy mogą zgłosić swoje wyniki przez oficjalną stronę wydarzenia.

reklama

Poland Business Run to doskonała okazja nie tylko do sprawdzenia swoich sił w biegu, ale również do integracji pracowników firmy i przyczynienia się do ważnej społecznej inicjatywy. Wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji i pakietów startowych są dostępne na stronie.

Wydarzenie wspierają znane firmy takie jak UBS, Standard Chartered oraz Enea.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane