22 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Policjanci zatrzymali 44–latka podejrzanego o zabójstwo

Nowe Miasto LubawskiePolicjanci zatrzymali 44–latka podejrzanego o zabójstwo

W nocy z 18 na 19 maja nowomiejscy policjanci zostali powiadomieni o rannym mężczyźnie znajdującym się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano funkcjonariuszy oraz zespół ratownictwa medycznego. Lekarz stwierdził zgon 28-letniego mężczyzny, który miał ranę kłutą nogi zadaną ostrym narzędziem. Ciało ofiary zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok.

reklama

Pod nadzorem prokuratora nowomiejscy policjanci, w tym technicy kryminalistyki oraz funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wraz z biegłymi z Laboratorium Kryminalistycznego, pracowali na miejscu zdarzenia, prowadząc szczegółowe oględziny.

Kilka godzin po zdarzeniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzanego o związek z tą sprawą. Po analizie zebranego materiału dowodowego prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa.

reklama

We wtorek, 21 maja, podejrzany został doprowadzony do sądu, który zdecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z kodeksem karnym, za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowe Miasto Lubawskie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane