17 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Młody mężczyzna pobił 34-latka metalową rurką. Z zazdrości o dziewczynę?

PiszMłody mężczyzna pobił 34-latka metalową rurką. Z zazdrości o dziewczynę?

Policjanci z Białej Piskiej zatrzymali 19-latka podejrzanego o brutalne pobicie 34-letniego mężczyzny.

reklama

W nocy z piątku na sobotę (17/18 maja) w Białej Piskiej doszło do brutalnego incydentu, w wyniku którego 34-letni mężczyzna został ciężko ranny.

Matka mężczyzny, zaniepokojona stanem syna, który wrócił do domu z licznymi ranami na twarzy i rękach, wezwała policję. Funkcjonariusze, przeprowadzając wywiad z ofiarą, dowiedzieli się, że został on zaatakowany przez nieznanego młodzieńca, który uderzał go metalową rurką, najpierw w głowę, a po jego upadku w osłaniające twarz ręce. Przyczyny ataku mogły być związane z zazdrością o kobietę, z którą poszkodowany krótko rozmawiał. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili tzw. średni uszczerbek na zdrowiu.

reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Białej Piskiej szybko ustalili, że sprawcą jest 19-letni mieszkaniec tej samej gminy, znany z wcześniejszych naruszeń prawa. Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty, do których się nie przyznał. Na polecenie prokuratora został objęty dozorem policyjnym, który obejmuje obowiązkowe meldowanie się na policji trzy razy w tygodniu, zakaz zbliżania się do ofiary na odległość mniejszą niż 15 metrów oraz zakaz kontaktowania się z nią.

Grozi mu kara do 5 lat więzienia za popełnione przestępstwo.

źródło: KPP Pisz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane