5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024

Olsztyński raj dla butów? Renowacja obuwia

Jak skutecznie usunąć brzydki zapach z butów?

Zdarzyło Ci się, że po ściągnięciu obuwia, w pomieszczeniu zaczął unosić się nieprzyjemny zapach? Brzydka woń z butów to krępujący problem wielu osób. Co zrobić, żeby się go pozbyć?

Przyczyny nieprzyjemnej woni z butów

Co sprawia, że buty, często dopiero co zakupione, zaczynają wydzielać przykry zapach? Powodów może być kilka. Jednym z nich jest nadmierna potliwość stóp, która może się nasilać jesienią, kiedy sięgamy po cieplejsze buty, doświadczając zarazem zmiennej aury w ciągu dnia. Wraz ze wzrastającą temperaturą, stopy pocą się, a wydzielany przez nie pot wnika we wnętrze buta, jełczeje, skutkując nieprzyjemnym zapachem. Na tym jednak się nie kończy. Z czasem w butach mogą zagnieździć się bakterie i grzyby, których nie da się usunąć za pomocą domowych metod.

Najskuteczniejsze sposoby na problemy z butami

Co zrobić, by uporać się z problemem nieprzyjemnego zapachu i zniszczeniami obuwia? Wiele osób decyduje się w takiej sytuacji na jego wymianę, nie wiedząc, że istnieją skuteczne sposoby na przywrócenie starym butom dawnej kondycji. Nawet najbardziej duże zniszczenia, plaga grzybów i brzydki odór są do usunięcia za pomocą specjalistycznych środków i sposobów. Po takie właśnie sięgają pracownicy Butzzers – jedynej firmy na Warmii i Mazurach, która specjalizuje się w dawaniu drugiego życia butom.

Olsztyński raj dla butów

W znajdującej się przy ul. Wyszyńskiego siedzibie Butzzers codziennie pojawiają się klienci z różnymi butami – począwszy od eleganckich aż po sportowe. Włsciciele firmy: Jakub Kimbar oraz Mateusz Zawadzki zajmują się nimi z taką samą pasją i zaangażowaniem oraz z użyciem profesjonalnych środków, które eliminują brzydki zapach oraz bakterie i grzyby. Z dbałością o najdrobniejsze detale, Butzzers przeprowadzają zabiegi renowacji i czyszczenia, a w razie potrzeby – pastują, przywracają kolor i wykonują impregnację.

Nie da się ukryć, że to prawdziwy raj dla butów, po którym wracają do swoich właścicieli odnowione, a także doskonale zabezpieczone przed powstawaniem zabrudzeń oraz szkodliwym wpływem wilgoci i opadów. W lokalu firmowym przy ulicy Wyszyńskiego 20 mile widziane są zarówno osoby indywidualne, jak również firmy, np. kluby sportowe.

Zapraszamy serdecznie!

P.S.: Z Olsztyńską Kartą VIP uzyskacie 25% rabatu na wszystkie usługi!

Olsztyński raj dla butów? Renowacja obuwia Artykuł sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości