19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Dzień Marzeń na Starówce w Olsztynie obfituje w porady zdrowotne i zabawę dla całej rodziny!

OlsztynDzień Marzeń na Starówce w Olsztynie obfituje w porady zdrowotne i zabawę...


W ramach zbliżającego się Dnia Marzeń, który odbędzie się na olsztyńskiej Starówce w najbliższą sobotę, 18 maja, od godziny 10:00 do 15:00, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie zaprasza całe rodziny na swoje stoisko. Wydarzenie zorganizowane jest przez Fundację Mam Marzenie.

reklama

Szpital przygotował szereg atrakcji edukacyjnych i zdrowotnych, które obejmują różnorodne konsultacje i badania. Wśród nich znajdą się konsultacje logopedyczne, które pomogą rodzicom zrozumieć i odpowiednio reagować na potrzeby swoich dzieci w zakresie mowy. Odwiedzający będą mogli skorzystać z pomiaru cukru i ciśnienia krwi.

reklama

Na stoisku będzie się można także zważyć wraz z pomiarem składu ciała. Specjaliści udzielą wskazówek na temat prawidłowego komponowania posiłków dla dzieci, i dorosłych.

Nie zabraknie również porad dotyczących higieny jamy ustnej, prowadzonych przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną. Wiedza na temat właściwej pielęgnacji zębów jest niezbędna dla zapobiegania chorobom stomatologicznym zarówno u najmłodszych, jak i u starszych członków rodziny.

Dzień Marzeń to doskonała okazja do tego, by w rodzinnej atmosferze zdobyć cenne informacje na temat zdrowia.

Dzień Marzeń na Starówce w Olsztynie obfituje w porady zdrowotne i zabawę dla całej rodziny! zdrowie Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane