15 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Siłę uderzenia trudno sobie wyobrazić, samochód rozpadł się na pół! Kierowca nie przeżył

WęgorzewoSiłę uderzenia trudno sobie wyobrazić, samochód rozpadł się na pół! Kierowca nie...

Wczesnym rankiem w środę (15 maja) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego na odcinku drogi między wsiami Perły i Krynki, nieopodal Węgorzewa. Zdarzenie miało fatalny finał dla kierującego pojazdem.

reklama

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Komendy Wojewódzkiej Policji, która podała, że samochód osobowy marki Audi uderzył w drzewo na prostym odcinku drogi. Po zderzeniu z drzewem pojazd dachował i ostatecznie zatrzymał się w przydrożnym rowie. Siła zderzenia była na tyle duża, że samochód dosłownie rozpadł się na pół, a z jego większych części odłamały się mniejsze elementy.

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, w tym straż pożarna. Policjanci i strażacy przeszukali teren wokół miejsca wypadku i stwierdzili, że kierowca był w pojeździe sam. Obecnie trwają działania mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn tragedii.

reklama

źródło: PAP, fot: PSP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Hans Klos
17 maja 2024 07:14

Jak ukarali wnioskiem do sądu kobietę która sama wywaliła się na chulajnodze i zrobiła krzywdę tylko sobie po % to proponuje tu ukarać ducha który uciekł z wyzyskującej korporacji Polin. Jak śmiał haracze przestał płacić no bandyta

Zdzich
15 maja 2024 13:35

Widzisz pismaku to nie bmw więc zapomniałeś pidac marki na pierwszej stronie

Polecane
Ogłoszenia