24 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024

Kosmiczne brzmienia i elektroniczne eksperymenty – Electrum Up To Date Festival

Electrum Up To Date Festival 2024 w Białymstoku obiecuje być jednym z najbardziej innowacyjnych wydarzeń muzycznych tego roku. Zgromadzi entuzjastów niezależnej muzyki elektronicznej na serii koncertów, imprez, wystaw i konferencji rozciągających się od 30 maja do 2 czerwca. Przez cztery dni festiwal będzie celebracją różnorodności dźwięków: od techno i electro, przez muzykę basową, aż po ambient.

Kosmiczne brzmienia i elektroniczne eksperymenty - Electrum Up To Date Festival Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości

W tym roku Electrum Up To Date postawił na odważne i nietypowe pomysły. Zamiast podążać za utartymi ścieżkami, organizatorzy zapraszają do „ukrytego klubu miłośników gatunku”, gdzie sekretny uścisk dłoni otwiera drogę do kosmicznych podróży muzycznych. Festiwal szczyci się celebracją zarówno DJ-ów, jak i producentów muzycznych, zapewniająć nie tylko sety DJ-skie, ale także wyjątkowe występy live.

Wśród gwiazd tegorocznej edycji znajdzie się Colin Benders, znany z imponujących występów na modularnym systemie syntezatorów, który zdobył uznanie współpracując z artystami takimi jak Speedy J czy Dax J. Jego wielowarstwowe kompozycje i improwizacje, zachwycają głębią i dynamiką dźwięku.

Innym wyjątkowym artystą będzie Guy Andrews jako Shifted, który w ramach projektu Carrier zaprezentuje premierowe live, eksplorując abstrakcyjne brzmienia. Arthur Robert przywiezie natomiast klasyczne dźwięki lat 90., a pierwszy raz w Polsce wystąpi HVL z Gruzji, znany ze współpracy z kultowym klubem Bassiani.

Festiwal oferuje także bogaty program basowy, z udziałem artystów takich jak Sepehr, VC-118A, Mod21, oraz wielu innych, którzy zaprezentują głębokie, hipnotyzujące brzmienia. Również scenę electro zasilą takie nazwiska jak Lake Haze czy Tafkamp, a także anonimowy projekt Client_03.

Electrum Up To Date 2024 to nie tylko miejsce na taneczne ekstazy, ale także przestrzeń dla eksperymentalnych dźwięków i artystów eksplorujących nowe, śmiałe kierunki w muzyce. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą doświadczyć nie tylko muzycznego festiwalu, ale prawdziwej przygody dźwiękowej, która zaskakuje i inspiruje.

Electrum Up To Date Festival 2024 to wyjątkowa okazja, by świętować niezależną scenę muzyczną w jednym z najbardziej malowniczych miast Polski, z bogatym programem, który zadowoli zarówno wielbicieli cięższych brzmień, jak i miłośników subtelniejszych, eksperymentalnych tonów.

ELECTRUM UP TO DATE FESTIVAL
30.05 – 02.06.2024
Białystok
www.uptodate.pl

Facebook

Kosmiczne brzmienia i elektroniczne eksperymenty - Electrum Up To Date Festival Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości