17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Wypadek na jeziorze. Ciało 82-letniej kobiety wyłowione z wody

GiżyckoWypadek na jeziorze. Ciało 82-letniej kobiety wyłowione z wody

Tragiczne wydarzenie miało miejsce w piątek, 3 maja, na jeziorze Sołtmany w gminie Kruklanki niedaleko Giżycka, gdzie odnaleziono ciało 82-letniej kobiety. Starszą panią, mieszkankę Wydmin, widziano ostatni raz, gdy łowiła ryby z pomostu.

reklama

Aspirant sztabowy Rafał Jackowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie poinformował, że ciało kobiety zostało wyłowione z wody w rejonie trzcin przez służby ratunkowe. Obecnie trwają szczegółowe działania policji mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dodatkowo, mimo spokojnego przebiegu pierwszych dni majówki na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (MOPR) zaznaczają, że wypoczywający nie zawsze przestrzegają zaleceń dotyczących bezpieczeństwa. Dyspozytor MOPR w Giżycku, Marek Banaszkiewicz, wspomniał dla PAP o kilku technicznych interwencjach ratowniczych, jak również o incydencie, w którym pijany mężczyzna wpadł do wody podczas spaceru po pomoście w ekomarinie w Giżycku. Na szczęście przechodnie szybko zareagowali, ratując mężczyznę przed utonięciem.

reklama

źródło: PAP i KPP Giżycko

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
👽👽👽
7 maja 2024 13:32

🙁 biedna ktoś się cieszy że straty teściowej

Polecane