24 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Znęcał się i groził śmiercią, odkąd zamieszkali razem. Teraz za to odpowie

MrągowoZnęcał się i groził śmiercią, odkąd zamieszkali razem. Teraz za to odpowie

W Mrągowie doszło do zatrzymania 21-letniego mężczyzny, który znęcał się nad swoją 18-letnią partnerką.

reklama

W piątek, 12 kwietnia mrągowska policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie grożącym swojej 18-letniej partnerce użyciem gazu pieprzowego i pobiciem. Choć przybyli na miejsce funkcjonariusze nie zastali agresora, to poszkodowana kobieta zgłosiła się na komisariat, aby opowiedzieć o przemocy, której doświadczała. Twierdziła, że od czasu wspólnego zamieszkania jej partner był agresywny zarówno fizycznie, jak i słownie. Oprócz wyzwisk plucia, szarpania i uderzeń, mężczyzna groził jej także śmiercią.

Policjanci niezwłocznie podjęli działania mające na celu zatrzymanie 21-latka. Podczas akcji ujawnili, że mężczyzna miał przy sobie susz roślinny. Wstępne testy wykazały obecność THC, głównego psychoaktywnego składnika marihuany. Mężczyzna przyznał się do zarzutu znęcania się nad partnerką, a zabezpieczony narkotyk został wysłany do dalszych badań.

reklama

Materiał dowodowy zgromadzony przez policję i prokuratora przekonał Sąd Rejonowy w Mrągowie do zastosowania wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. 21-latek spędzi w zakładzie karnym najbliższe trzy miesiące. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat za znęcanie się.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia