22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Kierowca volkswagena wjechał w lokal. Poszkodowana kobieta i dziecko

EłkKierowca volkswagena wjechał w lokal. Poszkodowana kobieta i dziecko

W Ełku doszło do poważnego wypadku na ulicy Słowackiego. Przed godziną 10:00 kierowca volkswagena stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na chodnik i uderzył w budynek. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali piesi — kobieta i dziecko. Obydwoje otrzymują obecnie pomoc medyczną na miejscu wypadku.

reklama
Kierowca volkswagena wjechał w lokal. Poszkodowana kobieta i dziecko ruch drogowy Ełk, Wiadomości, zShowcase

Służby ratunkowe, w tym policja i straż pożarna, natychmiast zareagowały na zgłoszenie. Na miejscu trwają intensywne prace mające na celu ustalenie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Obszar wypadku został zabezpieczony, a śledczy przesłuchują świadków i analizują dostępne nagrania z monitoringu, aby dokładnie zrekonstruować przebieg wypadku.

reklama

Przez kilka najbliższych godzin można spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie ulicy Słowackiego. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz omijanie tego obszaru, jeśli to możliwe.

Więcej informacji na temat tego zdarzenia będzie udostępniane, gdy tylko zostaną ustalone dodatkowe fakty. Lokalne służby zwracają się z prośbą do świadków wypadku o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ełku, aby pomóc w dalszym dochodzeniu.

reklama

fot. KPP Ełk

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan
22 kwietnia 2024 12:15

Kilka godzin????

Polecane