22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Robert Szewczyk podsumowuje kampanię wyborczą w Olsztynie

OlsztynRobert Szewczyk podsumowuje kampanię wyborczą w Olsztynie

W piątek, podczas konferencji prasowej, kandydat na prezydenta Olsztyna, Robert Szewczyk, z dumą podsumował swoją kampanię przed drugą turą lokalnych wyborów samorządowych. Szewczyk, który przedstawił się jako orędownik modernizacji i innowacji, podkreślił swoje zaangażowanie w tworzenie nowoczesnego Olsztyna, odpowiedniego dla wyzwań XXI wieku.

reklama

W swoim przemówieniu Szewczyk szczegółowo omówił kluczowe punkty swojego programu wyborczego, skoncentrowane na potrzebach mieszkańców w różnym wieku. “W naszym mieście muszą być doskonałe szkoły oraz bogata oferta zajęć pozalekcyjnych, które są niezbędne dla rozwoju naszych młodych mieszkańców,” mówił Szewczyk. Kandydat wyraził przekonanie, że sport jest fundamentalnym elementem wychowania, dlatego postuluje rozbudowę lokalnej infrastruktury sportowej.

reklama

Nie zapomniał także o seniorach, zapowiadając plany utworzenia centrów seniora, które mają służyć aktywizacji osób starszych. “To ważne, aby nasze miasto było przyjazne dla wszystkich pokoleń,” dodał.

Szewczyk zwrócił również uwagę na potrzeby lokalnych przedsiębiorców, zapowiadając stworzenie dzielnicy przemysłowej oraz lepszą współpracę ratusza z biznesem. “Chcemy przyciągnąć nowych inwestorów, tworząc atrakcyjne miejsca pracy,” powiedział.

W konferencji wzięli udział nie tylko współpracownicy Szewczyka, ale również znaczące postacie polityczne, takie jak wiceminister funduszy i polityki regionalnej Jacek Protas oraz była posłanka Monika Falej. Oboje podkreślili, że Szewczyk jest osobą zdolną do kierowania miastem w kierunku dalszego rozwoju i modernizacji.

reklama

Zachęcali mieszkańców do aktywnego udziału w życiu miasta i wsparcia Szewczyka w nadchodzącej drugiej turze wyborów, która odbędzie się 21 kwietnia w 37 miastach i gminach regionu warmińsko-mazurskiego.

Robert Szewczyk podsumowuje kampanię wyborczą w Olsztynie polityka Olsztyn, Wiadomości
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Brat Ziobry z mężem
19 kwietnia 2024 19:33

Dzięki Panu będę mógł z
Mężem adoprowac dziecko! Super

prawda jedyna
19 kwietnia 2024 17:25

Dlaczego pana partia chce usunąć gotówkę wprowadzając słynne CBDC i niewolnictwo? Pan na szczycie ja Tusk i w okol roboty

Polecane
Ogłoszenia