24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Stomil Olsztyn w kinie akcji! Powstaje film pt. “Szybka Akcja”

OlsztynStomil Olsztyn w kinie akcji! Powstaje film pt. "Szybka Akcja"

Warszawa stała się polem bitwy dla młodych olsztyńskich twórców. Tym razem uwaga skierowana jest na porachunki gangsterskie, które rozgrywają się na ulicach stolicy. “Szybka Akcja” to krótki metraż w reżyserii pochodzącego z Olsztyna Mateusza Mirczyńskiego, który zapowiada intensywne wrażenia dla widzów.

reklama

“Szybka Akcja” obiecuje wciągającą podróż przez świat przestępczych intryg i niebezpiecznych sytuacji. Stomil Olsztyn, klub piłkarski z długą historią i lojalnymi kibicami również pojawi się w filmie. 

Daniel, jeden z głównych bohaterów filmu (grany przez urodzonego w Olsztynie Huberta Jaśtaka, znanego m.in. z internetowego hitu “Nieprzygotowani”, przyp. red.) jest wiernym kibicem Stomilu Olsztyn i przyjeżdża do kuzyna na sylwestra. Cieszę się, że mamy taką olsztyńską ekipę w Warszawie. Za dźwięk na przykład odpowiadają pochodzący z Olsztyna Daniel Hawryluk i Patryk Naguszewski.

reklama

Reżyser, zainspirowany filmami takimi jak Chłopaki nie płaczą czy Pulp Fiction obiecuje niezapomniane doznania kinowe, które poruszą nawet najbardziej wymagających widzów.

Film zapowiada się jako mieszanka komedii, thrillera i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Zdjęcia do filmu zakończyły się pomyślnie. Teraz twórców czeka etap postprodukcji. 

Gdyby nie wsparcie darczyńców, profesjonalna ekipa i świetnie przygotowani, zdolni aktorzy, to zrobienie trzydziestominutowego filmu w trzy dni byłoby niemożliwe, ale udało się. Teraz kończą montaż, dźwięk a film pokoloruje Maciek Miller z olsztyńskiego studia Pink Flamingo. 

reklama

W filmie wystąpią aktorzy znani z największych polskich hitów kinowych takich jak “Jak pokochałam gangstera”, “Pitbull” czy “Drogówka”. Obok Huberta Jaśtaka i Mateusza Mirczyńskiego pojawi się Michał Karmowski, Rafał Iwaniuk, Wojciech Kałużyński, Michał Murawski i Krzysztof Grabowski. 

W oczekiwaniu na premierę trzymamy kciuki za młodych twórców i życzymy przyszłych sukcesów. Mateusz i jego ekipa wciąż zbierają pieniądze na postprodukcję i wysyłanie filmu na festiwale. Można ich wesprzeć na portalu https://zrzutka.pl/j8hfba.

Stomil Olsztyn w kinie akcji! Powstaje film pt. "Szybka Akcja" kultura Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gdy yuu
22 kwietnia 2024 17:32

Natan szatan też wystapi

Polecane
Ogłoszenia