22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Kolejne utonięcie w jeziorze Długim. Wyłowiono martwego mężczyznę koło przystanku

OlsztynKolejne utonięcie w jeziorze Długim. Wyłowiono martwego mężczyznę koło przystanku

W niedzielę, 14 kwietnia, mieszkańcy Olsztyna stali się świadkami niepokojącego odkrycia na ulicy Bałtyckiej. Około godziny 14:00, kobieta, wsiadając do autobusu zauważyła pozostawione na linii brzegowej torby i przedmioty. Po powrocie w to samo miejsce, z przerażeniem stwierdziła, że obok porzuconych rzeczy znajdują się również zwłoki mężczyzny.

reklama

Niewiele wiadomo na temat tożsamości zmarłego. Świadkowie opisują go jako mężczyznę w średnim wieku, który był ubrany w codzienne ubrania, mokre od wody jeziora. Na miejscu znaleziono również jego osobiste przedmioty, co sugeruje, że mógł on przebywać nad wodą z jakiegoś powodu.

Prokuratura podjęła już kroki w celu wyjaśnienia tej zagadkowej sprawy. Oględziny miejsca znalezienia ciała rozpoczęły się jeszcze tego samego dnia. Eksperci i śledczy przeszukują okolicę w poszukiwaniu dowodów, które mogłyby rzucić światło na przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.

reklama

Mieszkańcy są zaniepokojeni i obawiają się o bezpieczeństwo w rejonie. Policja apeluje o zachowanie spokoju i prosi osoby, które mogły być świadkami zdarzeń związanych z tą tragedią, o kontakt.

Niedawno pisaliśmy o innym zdarzeniu. 18 listopada 2023 r. na Jeziorze Długim w Olsztynie doszło do makabrycznego odkrycia. Spacerowicze zauważyli dryfujące ciało.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Halina
14 kwietnia 2024 19:48

Spoczywaj w pokoju! Piekne jezioro oczywiscie zabetonowane przez Grzymowicza i jego zastepce Szewczyka ktory przez 14lat jedyne co zrobil to podwyzszyl oplaty za wywoz smieci i wode. Ma 26hektarow niech sie zajmie nimi. Pozegnajmy ich! KONIEC

Grzeszek
14 kwietnia 2024 22:05

mógł przebywać z jakiegoś powodu.To daje do myślenia,A gdyby przebywał z żadnego powodu?

Polecane