15 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

BMW zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Życie straciła 22-letnia kobieta

BartoszyceBMW zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Życie straciła 22-letnia kobieta

Tragedia rozegrała się w sobotnie przedpołudnie na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Galinki pod Bartoszycami. W wyniku wypadku samochodowego życie straciła 22-letnia kobieta, a 27-letni kierowca z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

reklama

Jak poinformował asp. sztab. Rafał Jackowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, do zdarzenia doszło około godziny 9. Samochód marki BMW, którego kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia śmiertelne obrażenia odniosła pasażerka pojazdu – mieszkanka gminy Bartoszyce.

Kierowca pojazdu został natychmiast przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze względu na jego stan, nie przeprowadzono na miejscu badania alkomatem. Zamiast tego pobrano krew w celu ustalenia stanu trzeźwości. Drugi z pasażerów, również 22-letni mężczyzna, został opatrzony na miejscu zdarzenia i nie wymagał hospitalizacji.

reklama

Policja obecnie prowadzi szczegółowe dochodzenie, aby wyjaśnić przyczyny wypadku. Nie są jeszcze znane dokładne okoliczności, które doprowadziły do tragedii.

Mieszkańcy okolicznych miejscowości są głęboko poruszeni tym tragicznym wydarzeniem. Wiele osób wyraża swoje współczucie rodzinie i bliskim ofiar. Władze lokalne oraz społeczności zastanawiają się nad wprowadzeniem dodatkowych środków bezpieczeństwa na drogach, aby zapobiegać przyszłym tragediom.

BMW zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Życie straciła 22-letnia kobieta ruch drogowy Bartoszyce, Wiadomości, zShowcase
BMW zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Życie straciła 22-letnia kobieta ruch drogowy Bartoszyce, Wiadomości, zShowcase

fot. KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia