22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

XVIII Rotariański Piknik Lotniczy w Olsztynie zaprasza rodziny na dzień pełen emocji!

OlsztynXVIII Rotariański Piknik Lotniczy w Olsztynie zaprasza rodziny na dzień pełen emocji!

W dniu 9 czerwca, na terenie Lotniska Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, odbędzie się XVIII edycja Rotariańskiego Pikniku Lotniczego. Wydarzenie to, które staje się już tradycją w kalendarzu imprez miasta, znane jest z wielu atrakcji skierowanych do osób w każdym wieku i jest organizowane przez Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn.

reklama

Podczas pikniku, od godziny 11:00 do 17:00, uczestnicy będą mieli okazję podziwiać zjawiskowe pokazy powietrzne oraz różnorodny sprzęt latający. Program wydarzenia uwzględnia również koncerty muzyczne oraz liczne animacje, które z pewnością zapewnią doskonałą rozrywkę dla przybyłych rodzin. Dodatkowa atrakcja to możliwość obserwacji pokazów umiejętności prezentowanych przez służby ratunkowe i porządkowe.

Piknik jest nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również spełnia ważną rolę społeczną, bowiem jest to wydarzenie o charakterze charytatywnym. Jak co roku, zbierane są środki, które zostaną przeznaczone na szczytny cel. Rafał Dubanowski, prezydent Elekt Rotary Club Olsztyn, przypomina, że celem imprezy jest wsparcie uzdolnionej młodzieży oraz dzieci z regionu Warmii i Mazur. “Założyliśmy nasze stowarzyszenie ponad trzy dekady temu, było to jedno z pierwszych tego typu organizacji w Olsztynie. W tym roku zdecydowaliśmy, że dochód z pikniku zostanie przekazany na rzecz wsparcia uzdolnionych dzieci i młodzieży”, podkreśla Dubanowski.

reklama

Dodatkowym magnesem dla odwiedzających będą stoiska z rękodzielnictwem oraz możliwość degustacji lokalnych przysmaków, przygotowanych przez miłośników kulinariów. Organizatorzy pikniku zachęcają do aktywnego wzięcia udziału w imprezie i wspierania lokalnej działalności charytatywnej. Miejsce wydarzenia to Lotnisko Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego, które znajduje się przy ulicy Sielskiej 34 w Olsztynie. Warto już teraz zaplanować sobotę i dołączyć do wspólnej zabawy oraz wspierania działalności stowarzyszenia Rotary Club Olsztyn.

XVIII Rotariański Piknik Lotniczy w Olsztynie zaprasza rodziny na dzień pełen emocji! rozrywka Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztyn żegna małka, staroń,wypija,szewczy
16 kwietnia 2024 06:47

Dubanowski ” wybitnie uzdolniony” jest.

Polecane