17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

7 Jump Street aktywną atrakcją Olsztyna

Strona główna Artykuł sponsorowany 7 Jump Street aktywną atrakcją Olsztyna
reklama

Dla dużych i małych miłośników skakania na trampolinach park 7 Jump Street przedłuża promocję cenową. Do końca wakacji w tym parku trampolin wyskaczesz się do woli w niższych, promocyjnych cenach.

reklama

Ponieważ póki co lato nie sprzyja rozrywkom na świeżym powietrzu park trampolin 7 Jump Street zaprasza wszystkich spędzających wakacje w Olsztynie do zabawy w tym wyjątkowym miejscu. Tylko tu znajdziecie około sto różnej wielkości trampolin dla dużych i małych, a do tego dwa baseny z gąbkami. A co najważniejsze – nad bezpieczeństwem bawiących się w 7 Jump Street osób czuwa wykwalifikowana kadra, która dba o to, by bez odpowiedniego pakietu wiedzy i solidnej rozgrzewki nikt nie wszedł na trampoliny.
Do końca sierpnia park trampolin postanowił przedłużyć promocję cenową i pół godziny skakania kosztuje teraz 12 zł, a godzina – 18 zł. Za 90 minut szaleństw na trampolinach do końca wakacji w 7 Jump Street zapłacicie 27 zł, zaś za 120 minut – 36 zł. Dodatkowym bonusem jest to, że do każdego biletu park dodaje gratis 10 minut zabawy. Tak korzystnej oferty cenowej nie ma żaden inny park trampolin w tej części kraju!
Przypominamy także, że w 7 Jump Street można organizować urodzinki dla dzieci. Na pakiet urodzinowy park trampolin także wprowadził promocję i teraz imprezę dla maluchów można tu zorganizować już za 349 zł. W tej cenie do 10 dzieci będzie się bawić pod okiem animatora przez dwie godziny! Park zapewnia także urodzinowy tort, sok oraz możliwość tańszego zakupu przekąsek.
Zapraszamy!

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma