24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Nowa aplikacja debiutuje w Olsztynie. Zamawianie jedzenia z dostawą do domu

OlsztynNowa aplikacja debiutuje w Olsztynie. Zamawianie jedzenia z dostawą do domu

W Olsztynie ruszyła nowa usługa, umożliwiająca zamówienie między innymi posiłków z restauracji oraz zakupów z dostarczeniem prosto do drzwi. Aby skorzystać z oferty, wystarczy wybrać interesujący lokal za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony internetowej i uiścić płatność za zakupy. Wolt wkroczył właśnie do Olsztyna!

reklama

Wybór i wygoda na wyciągnięcie ręki

Klienci mogą korzystać z aplikacji mobilnej lub strony internetowej wolt.com, aby przeglądać oferty lokalnych restauracji i sklepów, takich jak Piri Piri Olsztyn, Pierogi na Widelcu, czy Drogeria Jasmin. Unikalna cecha Wolt to możliwość dostawy nie tylko do tradycyjnych adresów, ale również do miejsc publicznych, co jest idealne dla tych, którzy chcą cieszyć się posiłkiem na świeżym powietrzu.

Śledzenie zamówienia w czasie rzeczywistym

Platforma oferuje użytkownikom możliwość śledzenia statusu zamówienia od momentu przyjęcia przez lokal aż do dostawy. W razie potrzeby, Centrum Obsługi Klienta Wolt – obsługiwane przez rzeczywiste osoby, nie boty – jest gotowe pomóc, gwarantując odpowiedź w ciągu kilku minut.

reklama

Nowe możliwości

Wolt nie tylko ułatwia życie mieszkańcom Olsztyna, ale również otwiera nowe możliwości dla lokalnych restauratorów i sklepów. Usługi takie jak Wolt Drive i Wolt for Work mają na celu wsparcie biznesów poprzez zwiększenie ich zasięgu i zapewnienie dodatkowych narzędzi do efektywniejszego docierania do klientów.

Dostawy realizowane są w kluczowych osiedlach Olsztyna: Śródmieście, Zatorze, Kościuszki, Podgrodzie i Jaroty, a koszt rozpoczyna się już od 2,49 zł. Dodatkowo nowi użytkownicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego “SIEMANKO”, który zapewnia 20 zł zniżki na pięć pierwszych zamówień.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia