17 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Wypadek drogowy. Kierowcy Toyoty i Audi trafili do szpitala

PiszWypadek drogowy. Kierowcy Toyoty i Audi trafili do szpitala

W poniedziałek, 8 kwietnia, na drodze krajowej nr 63, w rejonie miejscowości Konopki Wielkie, doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierowca Toyoty, jadąc w kierunku Orzysza, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z Audi. Oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone, a ich kierowcy musieli zostać przewiezieni do szpitali.

reklama

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do oficera dyżurnego giżyckiej komendy policji kilka minut po godzinie 15:00. Na miejsce niezwłocznie wysłano patrole, które miały za zadanie ustalić szczegółowe okoliczności zdarzenia. Według wstępnych ustaleń, kierowca Toyoty, poruszający się w kierunku Giżycka, nagle stracił kontrolę nad pojazdem, co doprowadziło do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka audi.

Kierowca Toyoty, przewieziony do szpitala w Piszu, opowiedział policjantom, że tuż przed wypadkiem poczuł się źle i nie pamięta momentu kolizji. Z kolei kierowca Audi, który doznał urazów barku, został przetransportowany do szpitala w Giżycku. Testy na obecność alkoholu w organizmie obu kierowców dały wynik negatywny, co wyklucza jazdę pod wpływem alkoholu jako przyczynę wypadku.

reklama

Policjanci kontynuują dochodzenie w celu pełnego wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Pisz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia