19 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

W Aurze uciekał ze skradzionymi rzeczami. Po tej akcji 36-latek wylądował w szpitalu

OlsztynW Aurze uciekał ze skradzionymi rzeczami. Po tej akcji 36-latek wylądował w...

W czwartek, 4 kwietnia 2024 roku, olsztyńska policja zatrzymała 36-latka podejrzanego o kradzież markowych ubrań z jednego z miejscowych sklepów odzieżowych. Zdarzenie to jest jednym z wielu w kartotece mężczyzny, który na swoim koncie ma już inne przestępstwa przeciwko mieniu. W sumie usłyszał on 6 zarzutów.

reklama

Zgłoszenie o kradzieży zostało odebrane przez oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Sprawca, wchodząc do jednej z galerii handlowych, zabrał kilka drobnych przedmiotów z półki, a następnie próbował opuścić sklep, nie płacąc za nie. Został zauważony przez pracownika ochrony, jednak podczas próby ucieczki doznał urazu nogi, co wymagało interwencji medycznej. Jeszcze przed przybyciem policji, mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze, przeszukując jego torby, znaleźli markowe ubrania o łącznej wartości 1300 zł, które posiadały metki oraz zabezpieczenia antykradzieżowe. Szybko ustalono, że ubrania te zostały skradzione tego samego dnia z sąsiedniego sklepu odzieżowego.

reklama

Policjanci bez trudu ustalili tożsamość sprawcy. 36-latek był już wcześniej znany organom ścigania z przestępstw przeciwko mieniu. Na jego koncie znalazły się również inne kradzieże, przez co liczba zarzutów, które usłyszał, wzrosła do sześciu. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Psychiatra Paula Marka
10 kwietnia 2024 13:24

Znow myslalem, ze moj pacjent biegal tam nago po jego ulubionej uzywce do meskich zabaw jaka jest poza woda swiecona eghm dziwny srodek nie bede relamowal

Ex Żona Paula Marka
10 kwietnia 2024 15:47

To są wyborcy PIS czy Mozdzonka! Wpierw bandyci, później orgie z księżami jak w Dobrowie Górniczej! Wyspowiada się i święty! To kościół robi z ludzi i partie Judaistyczne!

Polecane