20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

JUMPING ZONE – najfajniejszy Park Trampolin w Olsztynie

Strona główna Artykuł sponsorowany JUMPING ZONE – najfajniejszy Park Trampolin w Olsztynie
reklama

Park Trampolin Jumping Zone pojawił się na mapie Olsztyna w lutym tego roku jako drugi tego typu obiekt w Olsztynie, a zarazem największy Park Trampolin w Polsce północno-wschodniej. Jumping Zone posiada bogatą ofertę dostosowaną zarówno do najmłodszych, jak i trochę starszych osób chcących uczyć się podstaw akrobatyki oraz takich, które mają zamiar podszkolić swoje umiejętności. To idealne miejsce dla szkolnych wycieczek i do wyjść grupowych oraz organizacji imprez takich jak urodziny czy spotkania integracyjne.

reklama

JUMPING ZONE to całoroczny Park Trampolin cechujący się różnorodnością i unikatowością, na ponad 2000 m2 czeka na Was 88 trampolin podzielonych na 9 stref do skakania, z których na tle parków na świecie szczególnie wyróżnić możemy:

1. Football shoot on – boisko do gry w piłkę nożną umieszczone na trampolinach. Zarówno gracze, jak i bramkarz dzięki trampolinom mogą zagrać w piłkę w całkiem nowym wymiarze, przekraczając granice własnych możliwości;
2. Jump volleyball arena – pierwsze na świecie boisko do siatkówki z wykorzystaniem trampolin sześciobocznych! Trampoliny umieszczone są po sześć pól na każdej ze stron, wymiary boiska zbliżone są do rzeczywistego;
3. Parkour street sports zone – strefa połączonych ze sobą 20 trampolin sześciobocznych, ustawionych na różnych poziomach wysokości do 120cm.

Ponadto są tutaj dostępne:

4. Dodgeball arena – miejsce przeznaczone do popularnej gry w zbijaka, tyle że w wersji na trampolinach;
5. Slam dunk zone – 3 pola z trampolinami i koszami do koszykówki na różnych wysokościach, dostosowanych do wieku oraz umiejętności;
6. Gladiators fights zone – właśnie w tym miejscu dwójka gladiatorów stanie do walki na równoważni na miękkie wałki;
7. Slackline zone – chodzenie po cienkiej i niezbyt stabilnej linie na dystansie 5 m nad przepaścią wypełnioną gąbkami;
8. Freestyle jump arena – to basen umożliwiający wykonywanie podniebnych akrobacji, dający możliwość przełamania własnych granic strachu;
9. Crazy jump arena – strefa szalonych skoków to 30 trampolin na ponad 500 m2, dających wiele możliwości zarówno treningowych, jak i zabawowych.

Aktualnie w budowie jest 10 strefa – Olimpic zone, gdzie znajdować się będą 2 trampoliny sportowo-wyczynowe, używane na mistrzostwach na całym świecie, posiadające certyfikat Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej FIG. Trampoliny takie są odpowiednie nie tylko dla skoczków ćwiczących na trampolinie, lecz także sportowców innych dyscyplin sportowych.

Jumping Zone posiada również w swojej ofercie organizację imprez urodzinowych. Specjalnie przeznaczony do tego celu kącik urodzinowy, zabawa na trampolinach, gry i konkursy z animatorem to tylko część atrakcji, jakie czekają na jubilata i jego gości.

Lekcje WF-u to kolejna propozycja Jumping Zone, tym razem skierowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Zajęcia mają na celu zabawę i przede wszystkim aktywnie spędzony czas. Dzięki nim rozwijana jest koordynacja ruchowa i ogólna sprawność fizyczna, a uczniowie pod okiem trenera mogą nauczyć się podstaw akrobatyki.
W Parku nie zabrakło również kawiarni ­– Cafe zone to miejsce, gdzie, popijając aromatyczną kawę czy zajadając się pysznymi ciastami i innymi przekąskami, można odpocząć po wyczerpującym jumpingu lub poczekać na bliskie osoby.

Szukasz miejsca w Olsztynie, które zapewni Tobie i Twoim maluchom atrakcje z prawdziwego zdarzenia? Już znalazłeś – bez zastanowienia należy wskazać Jumping Zone przy ul. Przemysłowej 6A. Kręci Cię parkour, street workout, free running? To miejsce jest stworzone właśnie dla Ciebie!

Jumping ZONE – Park Trampolin Olsztyn
Przemysłowa 6a Olsztyn
Zadzwoń 535 401 120
reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma