10 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Policja w Olsztynie szuka tego mężczyzny – potrzebna pomoc mieszkańców

OlsztynPolicja w Olsztynie szuka tego mężczyzny – potrzebna pomoc mieszkańców

W styczniu tego roku, na ulicy Puszkina w Olsztynie, doszło do zuchwałego rozboju. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie intensywnie pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia. W związku z prowadzonym śledztwem funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zidentyfikowania sprawcy.

reklama

* wideo

Zdarzenie miało miejsce 21 stycznia 2024 roku. W jego trakcie sprawca dokonał rozboju, generując zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców Olsztyna. Policjanci, w celu szybkiego zidentyfikowania i zatrzymania osoby odpowiedzialnej, zabezpieczyli i analizują nagrania z kamer monitoringu miejskiego. Na opublikowanym materiale wideo widoczny jest mężczyzna, który może mieć bezpośredni związek z przestępstwem.

reklama

W związku z powyższym, olsztyńska policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają osobę widoczną na filmie lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia. Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerami 47 731 34 24 oraz 47 731 35 63. Możliwy jest również kontakt mailowy, poprzez wysłanie wiadomości na adres naczelnik.ppz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Każda, nawet najmniejsza informacja może okazać się kluczowa w doprowadzeniu do ustalenia tożsamości sprawcy i jego późniejszego zatrzymania.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia