17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Szukasz dobrego fryzjera w Olsztynie? Zajdź do salonu „Black & White”

Strona główna Artykuł sponsorowany Szukasz dobrego fryzjera w Olsztynie? Zajdź do salonu "Black & White"
reklama

Wielu z nas zastanawia się, jak znaleźć idealnego fryzjera, który wykreuje nowy wizerunek, a wizyta w jego salonie będzie chwilą odpoczynku i relaksu? Rozwiązanie jest bliżej niż się wydaje. Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum miasta, nowoczesny budynek i designerskie biało-czarne wnętrze kusi osoby pragnące zadbać o swoje fryzury. W przyjemnym, klimatyzowanym wnętrzu odnajdujemy właścicielkę, panią Marlenę Cilulko – osobę niezwykle dynamiczną, która tutaj się spełnia i realizuje swoje cele. Pomimo młodego wieku ma wieloletnie doświadczenie we fryzjerstwie. To specjalistka z pasją pracująca na najwyższym poziomie.

Salon Fryzjerski „Black & White” od samego początku skupia osoby całkowicie angażujące się w swoją pracę i traktujące zawód jak pasję i powołanie. Ekipa doświadczonych profesjonalistów, którzy są specjalistami w dziedzinie dopasowania odpowiedniej fryzury, zajmie się również doradztwem w zakresie stylizacji, doboru kosmetyków, a także pielęgnacji włosów.

reklama

W ofercie znajduje się oczywiście strzyżenie od lekkiego odświeżenia po całkowitą zmianę wizerunku. Fryzjerzy pomagają dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów, charakteru, wykonywanej pracy oraz stylu bycia. Panom proponują zarówno strzyżenie klasyczne, jak i podążające za najnowszymi trendami w modzie. Specjalnością salonu jest również praca z najmłodszymi klientami. Fryzjerzy „Black & White” wzbudzają zaufanie dzieci, sprawiając, że milusińscy chętnie przychodzą na kolejne spotkania.

Niezwykle istotną czynnością wpływającą na oczekiwany efekt wizyty w salonie fryzjerskim jest też dobrze wykonana koloryzacja. Podczas farbowania indywidualnie dobierany jest kolor – w taki sposób, aby współgrał on z odcieniem cery, kolorem i oprawą oczu oraz najchętniej stosowanym makijażem. Właścicielka postawiła sobie za cel, aby każda klientka czuła się z nowym odcieniem jak najlepiej, dlatego uważnie wsłuchuje się w indywidualne potrzeby i na tej podstawie proponuje odpowiedni kolor.

Adres:
ul. Barczewskiego 1/7 (budynek Warmia Towers), 10-061 Olszty

www.blackandwhiteolsztyn.pl

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma