5 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Śmiertelne potrącenie pieszego

OstródaŚmiertelne potrącenie pieszego

W okolicach miejscowości Silin w gminie Morąg doszło do tragicznego w skutkach wypadku, który po raz kolejny przypomina o znaczeniu noszenia elementów odblaskowych po zmroku. 40-letni mężczyzna, który został potrącony przez samochód, zmarł pomimo natychmiastowej reanimacji.

reklama

Wypadek po zmroku na drodze wojewódzkiej

Do zdarzenia doszło w środę, 27 marca 2024 roku, około godziny 19:00 na drodze wojewódzkiej nr 527. 67-letni kierowca toyoty, podróżując w kierunku Morąga, potrącił pieszego, który znalazł się na jezdni bez jakichkolwiek elementów odblaskowych. Pomimo natychmiast podjętej próby reanimacji, 40-letni mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Policja bada okoliczności wypadku

Stan trzeźwości 67-letniego kierowcy został sprawdzony i nie budził żadnych zastrzeżeń. Policjanci obecnie koncentrują się na ustaleniu wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku. Incydent ten staje się gorzkim przypomnieniem o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drodze, a także o znaczeniu noszenia elementów odblaskowych, które mogą uratować życie.

reklama

Bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym

Noszenie elementów odblaskowych jest prostym, ale skutecznym sposobem na zwiększenie widoczności na drodze i może znacząco zmniejszyć ryzyko tego rodzaju zdarzeń. Kampanie społeczne i edukacyjne, mające na celu podniesienie świadomości o znaczeniu tych środków bezpieczeństwa, są kluczowe w zapobieganiu podobnym tragediom.

źródło: KPP Ostróda

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tony Montana
31 marca 2024 15:25

Patologia że wsi co strajkuje i okrada kraj, porządni chemicy ptfu

HMC
31 marca 2024 10:08

Jednego mniej

Polecane
Ogłoszenia